הזדמנות ראשונה לנקום

המלצת WINNER ל-NBA: האלופה דאלאס מאבריקס תארח את הפינאליסטית, מיאמי היט לאחד ממשחקי הפתיחה של ליגת הכדורסל הטובה בעולם. דאלאס נחלשה מעט. לברון והחברים בשיא המוטיבציה

יום ראשון 25 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
 דאלאס מאבריקס ומיאמי היט, שתיים מהמועמדות הבולטות לזכות העונה באליפות ה-NBA, יפתחו את העונה במשחק ראש בראש, שחזור גמר הפלייאוף מהעונה שעברה וללא ספק המשחק המעניין ביותר ביום המשחקים הראשון של העונה החדשה.

דאלאס האלופה תארח את מי שהאמינה שתוכל לזכות באליפות עוד בעונה שעברה, אלא שאז ההיט לא לקחו בחשבון את הכושר המדהים של דירק נוביצקי.

על-פי דעת מרבית פרשני הכדורסל, דאלאס נחלשה בקיץ האחרון. נוביצקי אינו צעיר יותר וגם שאר שחקני הסגל עשו צעד נוסף אל עבר גיל הבגרות. עזיבתו של טייסון צ'נדלר לניו יורק ניקס עלולה להיות משמעותית מאוד עבור המאבריקס, כשגם ג'יי-ג'יי באראה עזב, אם כי הוא  משמעותי הרבה פחות. 

דאלאס צירפה לשורותיה בקיץ את וינס קארטר ולאמאר אודום, אך גם שניהם יותר קרובים לגיל הפרישה.

מיאמי היט תמשיך להתבסס על שלישיית הגלאקטיקוס - כריס בוש, דווין וויד וכמובן לברון ג'יימס. הציפיות מהיט היו בשמיים בעונה שעברה, אבל טבעת האליפות הגיעה בסוף דווקא לדאלאס. אדי קארי, שלא שיחק כמעט כל העונה שעברה, אמור לחזור העונה לסגל ההיט, כשמיאמי צירפה בנוסף את שיין בטייה, ששיחק בעונה שעברה בממפיס ולפני כן במשך 5 שנים ביוסטון.

מיאמי הרשימה מאוד במשחק האימון האחרון מול אורלנדו, בה ניצחה 118:85. ההערכה הבארצות הברית היא כי לאחר שהתגבש הסגל, מיאמי תהיה העונה טובה הרבה יותר מבעונה שעברה, בה הגיעה עד לגמר הפלייאוף. אך להבדיל מהעונה שעברה, את העונה הזו צפויה לפתוח מיאמי ברגל ימין. 

המשחק יעורר עניין רב בארצות הברית והוא נחשב לאירוע הספורט המרכזי בחג המולד. סביר להניח ששחקני מיאמי ירצו להוכיח את יכולתם מול מליוני הצופים בטלוויזיה וסביר להניח שמיאמי תשיג את הניצחון הראשונה לשנת ה-NBA הבאה עלינו לטובה.

משחק מספר 35: דאלאס מאבריקס‎ (+4) ‎ - מיאמי היט . ההימור: 2

צילום: Gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

b