לוס אנג'לס שלא הכרתם

המלצת WINNER ל-NBA: לוס אנג'לס קליפרס הביכה את הלייקרס פעמיים במשחקי טרום העונה, וכעת הלייקרס מתפללים לפתוח את העונה עם ניצחון על שיקגו בולס. בראיינט בספק וכך גם הניצחון הביתי

יום ראשון 25 דצמבר 2011
שלמה חסיד
לוס אנג'לס לייקרס ושיקגו בולס יפתחו את העונה במפגש בינהן. הלייקרס הפסידו את שני משחקי ההכנה לעונה בדרבי מול הקליפרס, 114-95 במשחק הראשון ו-103:108 בשני. קובי בראיינט קלע 22 נקודות במשחק הראשון, אבל נעדר מהמשחק השני  בשל פציעה קלה, שעשויה אף להשבית אותו ממשחק הבכורה הלילה. למרות זאת, בראיינט הבטיח שיעשה ככל שביכולתו בשביל לא לפספס את משחק הפתיחה מול שיקגו.

ללייקרס חמישייה מעולה הכוללת את פישר, ביינום, ארטסט, בראיינט וגאסול. על הספסל, קפונו וגרין מחכים להזדמנות.

שיקגו בולס ניצחה את שני משחקי פתיחת העונה מול אינדיאנה פייסרס, 86-75 בראשון ו- 85-93 בשני. הקבוצה נשארה באותו סגל של שנה שעברה והמשיכה את החוזה עם כוכבה, דריק רוז, כשלצדו שחקנים שסחפו את הקבוצה לחצי גמר הפלייאוף בשנה שכברה כמו קרלוס בוזר, ברוור, דנג, גיבסון, קורבר, נואה ווטסון. 

נראה כי שיקגו תנצח מכיוון שקובי לא בקו הבריאות ושאר השחקנים לא בכושר מספק, למשל כמו גאסול. אנו כאמור הולכים עם הפתעה בדמות ניצחון חוץ, אך אל תופתעו אם במהלך העונה שיקגו תהיה בטבלה מעל לקובי וחבריו. לפחות בהתחלה.

משחק מס' 42: לוס אנג'לס לייקרס (4+) - שיקגו בולס. ההימור: 2


צילום: Gettyimages

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק