קרב משולש על הפלייאוף

המלצת WINNER ל-NFL: דאלאס צריכה ניצחון בשביל להבטיח את אליפות המזרח ואת המקום בפלייאוף, אבל היא נאבקת על כך עם ניו יורק ועם פילדלפיה, אותה היא פוגשת הלילה ומקווה לנקום על ההפסד במחזור השמיני

שבת 24 דצמבר 2011
שלמה חסיד
דאלאס תבטיח לעצמה את אליפות הצד המזרחי אם תנצח במשחק הלילה, בפעם השניה ברציפות. הקאובויס במאזן 6:8, מקדימים במשחק אחד את ניו יורק שבמקום השני ואת פילדלפיה שבמקום השלישי, עימה היא תתמודד הלילה. את האיגלס היא מקדימה בשני משחקים, כשפילי במאזן 8:6 כשנותרו עוד שני משחקים לסיום. רק קבוצה אחת מבין השלוש תגיע לפלייאןף - זו אשר תזכה באליפות.

אנדי רייד מאמן פילי אמר: ״זה המאני טיים של העונה ורק מי שמפגין יותר רצון ויותר נחישות מנצח בו. אני מאמין בבחורים שלי״.

פילדלפיה ניצחה ביום ראשון את ניו יורק ג׳טס מהמקום השני 45-19 במשחק הירואי. היה זה ניצחונה השני ברציפות של פילי. ברנט קלק הצטיין בקבוצה עם שיא עונתי של 156 יארד וטאצ׳דאון אחד.

דאלאס תשאף לנקום את ההפסד לפילי במחזור השמיני בשיעור 34-7! היה זה בסך הכול ההפסד השני של דאלאס לפילי בשמונת המשחקים האחרונים. ״ההפסד האחרון לפילי לא עוזב את הראש שלי לרגע. חייבים לנקום בהם״, אמר הבעלים של דאלאס, ג׳רי ג׳ונס.

דאלאס אחרי ניצחון על טמפה ביי 31-15 בשבת שעברה, כשהקווטרבק שלה טוני רומו מדייק ב-69.8 מהמסירות שלו ומייצר 8 טאצ׳דאונס ו-869 יארד. אנו צופים ניצחון לדאלאס מעל הליין הקטן.

משחק 3: דאלאס קאובויס - פילדלפיה איגלס (‎+1). ההימור: 1

צילום: Gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

b