רוני לוי: כעת יש אנרגיות לליגה

מאמן חיפה מסביר את היכולת והניצחון על מכבי ת"א 0:1: המשחקים באירופה לקחו מאיתנו הרבה כוחות. ארבייטמן, כובש שער הניצחון: התגעגעתי לכבוש. שבחון: זה לא גמור

יום ראשון 01 אפריל 2007
מערכת TELESPORT

מכבי חיפה העניקה היום (ראשון) את האליפות עם כפית של זהב לבית"ר ירושלים אחרי שניצחה את מכבי ת"א 0:1 והוציאה תוך שני מחזורים את שתי התל-אביביות מהמאבק על האליפות.

השער היחיד נכבש על-ידי שלומי ארבייטמן כבר בדקה התשיעית, אך מכבי ת"א לא הייתה מספיק מסוכנת ליד השער ופשוט נכנעה. פער שבע הנקודות בין בית"ר לתל-אביביות נשאר על שבע נקודות, ובית"ר קרובה מתמיד לזכות בתואר הנכסף.

רוני לוי, מאמן מכבי חיפה אמר בסיום: "אנחנו לא מסתכלים על קבוצות אחרות אלא על עצמינו. אחרי שסיימנו עם אירופה יש לנו יותר אנרגיות לליגה הישראלית. אני מקווה ליצור רצף של נצחונות והצלחות. השקענו באירופה המון כוחות, אולי זה נשמע כתירוצים. שיחקנו 12 משחקים באירופה שזה כמעט כמו סיבוב, וזה לקח מאיתנו המון כוחות".

על המשחק הצפוי בגביע מול בית"ר אמר לוי: "חיפה היא תמיד קבוצה גאה ואני מקווה שנעשה את המקסימום. אמנם ספגנו נגדם לא מעט שערים, אך אני מאמין שאפשר להתעלות. אני מקווה שעד סוף הליגה נדע לשחזר את מה שעשינו באירופה בזירה המקומית".

שלומי ארבייטמן שכבש את שער הניצחון אמר: "הגיע הזמן שאני אכבוש. היינו טובים לאורך כל המשחק. הוא היה צריך להסתיים בתוצאה גבוהה יותר. הכי חשוב שנמשיך להיות טובים בתקופה הזו. התגעגעתי לשערים, אבל יש מאמן והוא קובע. אני שמח שרואים תוצאות".

יוסי שבחון: "היו לנו משחקים פחות טובים וידענו לא לספוג. היום לא עשינו את זה. היום זה קרה די מהר יחסית ולא הצלחנו להשוות. זה מאכזב, אבל עשינו דרך ארוכה ואנחנו לא מתכוונים להוריד את הראש ולוותר. אני לא חושב שהאליפות הלכה. יש 21 נקודות בקופה. להפסד הזה יש שני צדדים, כי אולי זה יכין אותנו טוב יותר להמשך".

צילומים: יותם רונן

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק