5 המלצות WINNER ליום שני

אחרי הפסקה של מספר ימים, שוב יום עמוס במשחקים, ואנו מעניקים לכם חמש המלצות ווינר מהליגות האנגליות השונות

יום שני 26 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
משחק מס' 65: ווטפורד - קרדיף. ההימור: X (יחס 2.75)

ווטפורד מדורגת במקום ה-18 בטבלה, כשהיא אחרי שישה משחקים ללא הפסד ועם הפסד אחד במהלך תשעת המשחקים האחרונים שלה. למשחק, למשחק היא מגיעה אחרי ארבע תוצאות תיקו בחמשת המשחקים האחרונים שלה. קרדיף, מנגד, מדורגת במקום החמישי בטבלה, היא הפסידה במחזור האחרון בבית, 3-2 למידלסברו, זאת אחרי תיקו מול מילוול, שלושה ניצחונות רצופים ועשרה משחקים ללא הפסד. למעשה, הקבוצה הפסידה פעם אחת בלבד במהלך 12 המשחקים האחרונים שלה. 

בעונה שעברה, ניצחה כל קבוצה בקלות במשחק הבית שלה. ווטפורד ניצחה 1-4 בסיבוב הראשון, קרדיף ניצחה 2-4 בסיבוב השני. נתון משותף לשתיים- כמעט בכל המשחקים עד כה ביניהן, נכבשו שלושה שערים ומעלה ! אנו צופים משחק מאוד צמוד, ולא שוללים תוצאת תיקו מרובת שערים. אנחנו מהמרים על 2-2.

משחק מס' 83: פרסטון - קרלייל. ההימור: X (יחס 2.80)

פרסטון מדורגת במקום העשירי בטבלת הליגה האנגלית הראשונה, אחרי שניצחה במחזור האחרון 0-1 בחוץ את מילטון. לפני כן סיימה בתיקו מול סטיבנייג' והפסידה בגביע בפנדלים לצ'סטרפילד החלשה שסוגרת את הטבלה. קרלייל מדורגת שביעית, כשזו אחרי תיקו 2-2 מול וויקומב בבית, לו קדם ניצחון 1-2 בסאנת'ורפ. 

המפגש האחרון בין השתיים היה לפני שנים רבות, 15 שנים ליתר דיוק, אז ניצחה קרלייל בחוץ 0-3. לטעמנו, קרלייל קבוצה טובה יותר מאשר פרסטון, אבל היא תתקשה במשחק החוץ הזה. היא לא ממש מבריקה בתקופה האחרונה, ולדעתנו המשחק הזה יסתיים ללא הכרעה.

משחק מס' 128: בולטון - ניוקאסל. ההימור: 1 (יחס 2.35)

אחרי חמישה הפסדים רצופים, ניצחה בולטון 1-2 בחוץ את בלקבורן והתמקמה במקום ה-19 בטבלה עם 12 נק'. ניוקאסל, המדורגת במקום השביעי בטבלה, בכושר לא טוב אחרי שלושה הפסדים בארבעת המשחקים האחרונים שלה ובסך הכל ארבעה הפסדים בשישה משחקים ללא ניצחון. בולטון תשחק ללא דייויס, הולנדן ויונג לי כשניוקאסל תחסר את טיילור, גוטרי ואת לובנקראנץ. 

יהיה משחק מאוד צמוד לדעתנו. הניצחון האחרון של בולטון יתן לה תנופה שיכולה לעזור לה לקחת עוד שלוש נקודות חשובות. אנחנו הולכים כאן עם בולטון.

משחק מס' 140: סנדרלנד - אברטון. ההימור: X (יחס 2.90)

סנדרלנד מדורגת במקום ה-15 בטבלה, אחרי שניצחה פעמיים בשלושת המשחקים האחרונים שלה. אברטון מדורגת במקום ה-11 בטבלה, כשהיא מגיעה למשחק אחרי ניצחון 0-1 על סוונסי, זאת אחרי תיקו מול נוריץ' ושני הפסדים לסטוק ולארנסל. 

בעונה שעברה ניצחה אברטון בבית 0-2 בסיבוב השני אחרי תיקו 2-2 בסנדרלנד, כאשר בארבעה מתוך ששת המשחקים האחרונים של אברטון בסנדרלנד היא חזרה עם שלוש נקודות. יהיה לה קשה מאוד בכושר הנוכחי שלה לחזור מסנדרלנד עם ניצחון. אנחנו מהמרים כאן על תיקו.

משחק מס' 144: אנדר/אובר שערים (2-3) / צ'לסי/פולהאם. ההימור: X (יחס 1.80)

המשחק האחרון של צ'לסי בו נכבשו יותר משלושה שערים היה לפני חודשיים מול ארסנל בהפסד 5-3. מאז, רוב המשחקים של צ'לסי נסתיימו עם שלושה שערים מקסימום. אצל פולהאם, מלבד ההפסד האחרון, 5-0 מול היונייטד בבית, רוב המשחקים שלה גם כן, עם שניים או שלושה שערים למרות שיש כמה משחקים חריגים, אבל לרוב, במשחקי הקבוצה לא נכבשים יותר משלושה שערים. הפסד החוץ האחרון של פולהאם בו היא ספגה יותר משני שערים, היה מול ארסנל לפני שבעה חודשים. פולהאם לא קבוצה חזקה. היא במקום ה-13 בלבד. לדעתי היא תפסיד כאן לצ'לסי, שחייבת נקודות בכדי להתקרב לצמרת. ההימור שלי, ניצחון 2-0 או 3-0 של צ'לסי.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f