בוסטון מגיעה לניו יורק

המלצת WINNER ל- NBA: סוף סוף, ליגת הכדורסל הטובה בעולם יוצאת לדרך, כשבמדיסון סקוור גארדן יתמודדו ביניהן הערב ניו יורק ניקס ובוסטון סלטיקס

יום ראשון 25 דצמבר 2011
שלמה חסיד
בוסטון תתארח הערב (ראשון) אצל הניו יורק ניקס, למשחק במסגרת ליגת ה- NBA. בוסטון זכתה ארבע פעמים ברציפות באליפות המזרח, אבל הניקס קוראת תיגר על שליטתה בצד המזרחי של הליגה.

בשנה שעברה, בוסטון טאטאה את ניו יורק בסיבוב הראשון של הפלייאוף עם 0-4 קליל בסדרה, לפני שהפסידה למיאמי בסיבוב השני. גם במשחקי הליגה הרגילה, בוסטון ניצחה בארבעת המשחקים. מדובר בשתי יריבות ותיקות - כך שהמדיסון סקוור גארדן יעלה על גדותיו היום.
 
בוסטון ניצחה את שני משחקי ההכנה שלה לעונה, 72-81 על טורונטו במשחק הראשון ו- 75-76 במשחק השני. ניו יורק ניצחה את ניו ג׳רזי בשני משחקי ההכנה שלה, 83-92 בראשון ו- 82-88 בשני.

ניו יורק מציגה לראווה את הגרסה שלה ל״גלאקטיקוס״, עם שמות כמו אמארה סטודמאייר, כרמלו אנתוני וטייסון צ׳נדלר, אבל גם לבוסטון חמישייה מהסרטים הכוללת את רג׳ון רונדו, ריי אלן, פול פירס, קווין גארנט וג׳רמין אוניל. בגזרת הפצועים, פול פירס ייעדר בסלטיקס ואילו מייק ביבי יחסר בניו יורק. התחזית - ניצחון לבוסטון. 

משחק מס' 12: ניו יורק ניקס - בוסטון סלטיקס (5+). ההימור: 2


צילום: GettyImages

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק