מכבי פוגשת את הכבשה השחורה

המלצת WINNER לליגת לוטו: הצהובים של דייויד בלאט יצאו הערב למשחק חוץ אצל בני השרון, שבשנים האחרונות הצליחה לעקוץ אותם לפחות פעם אחת בעונה. פאפאלוקאס ושחורציאניטיס לא נרשמו בטופס המשחק

יום ראשון 25 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
בני השרון תארח הערב (ראשון, 19:40) את מכבי תל אביב למשחק במסגרת המחזור ה- 11 בליגת לוטו. במוקד יעמוד המפגש הפיקנטי בין האחים שון ודלרוי ג'יימס.

בני השרון היא "הכבשה השחורה" של מכבי ת"א. בשנים האחרונות היא עקצה אותה לפחות פעם אחת בעונה, אם כי השנה הקבוצה של אלדד אקוניס נחלשה פלאים וזה אולי מה שיקלקל לה את המאזן המושלם מול הקבוצה של שמעון מזרחי. 

רק בשבוע שעבר נראתה בני השרון גרוע ביותר במשחק מול אשדוד, בו קלעה 53 נקודות בלבד, במה שהוגדר כמשחק הגרוע ביותר שלה מזה שנים. מחוץ לקשת קלעה הקבוצה בשני ניסיונות מתוך 23 - 9 אחוזים בלבד.

המאמן החדש עדי אזולאי עשה ניצחון אחד, אבל אז הקבוצה חזרה לסורה וחשפה את הבעיות הישנות - ישראלים שלא פוגעים, רוטציה קצרצרה והגנה שסופגת 92 נקודות למשחק. עם זאת ג'ייסון וויליאמס שכבר ניצח בעבר את מכבי יעשה בכורה בקבוצה של עדי אזולאי הערב.

מן העבר השני, מכבי ת"א מציגה לראווה את קית' לנגפורד המשתפר, שרשם 20 נקודות ביום חמישי על שרלרואה הפאתטית ביורוליג במשחק חסר חשיבות. מכבי, שנמצאת במאזן של 6-17 על בני השרון מאז 2002, תרשום הערב ניצחון נוסף, אך בפחות מ-17 נקודות הפרש. 

תיאו פאפאלוקאס וסופוקליס שחורציאניטיס לא נרשמו בטופס למשחק הערב, ויזכו למנוחה לקראת המשחק השבוע העמוס המצפה לצהובים, הכולל שני משחקים בליגה האדריאטית.

משחק מס' 21: בני השרון (17+) - מכבי תל אביב. ההימור: 1

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f