הוויזארדס ישמרו על המאזן?

המלצת WINNER ל- NBA: מאזן הכוחות בין וושינגטון וויזארדס לניו ג'רזי נטס עומד על שבעה ניצחונות מתוך שמונה משחקיהם האחרונים לטובת הראשונה. הלילה הן יפגשו שוב

יום שני 26 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
וושינגטון וויזארדס וניו ג'רזי נטס יתמודדו ביניהן הלילה (בין שני לשלישי) במשחק במסגרת המחזור הראשון ב- NBA.

שתי הקבוצות לא היו קרובות לפלייאוף בשנים האחרונות. גם השנה הנתון הזה אינו צפוי להשתנות, אבל המשחק הלילה מזמן לנו מאצ' אפ מעניין בין שני הרכזים - ג'ון וול מוושינגטון מול דרון וויליאמס מניו ג'רזי. 
וושינגטון רשמה מאזן של 59-23 בשנה שעברה וסיימה בפעם השלישית ברציפות בתחתית הצד המזרחי. גם ניו ג'רזי פספסה את הפלייאוף בפעם הרביעית ברציפות, עם מאזן של 58-24. 
וושינגטון ניצחה בשבעה מתוך שמונת משחקיה האחרונים מול ניו ג'רזי, כולל ארבעת המשחקים ביניהן בעונה שעברה. ג'ון וול חגג עם 26 נקודות במשחק האחרון ביניהן ב-20 במארס, שהסתיים בתוצאה 92-98.
דרון וויליאמס מסיים השנה את חוזהו בניו ג'רזי וכלל לא בטוח שימשיך בקבוצה בעונה הבאה, כשהיא תעזוב את ניו ג'רזי לטובת ברוקלין - כך שיתכן שמדובר בסיבוב פרידה שלו מהאוהדים.
ניו ג'רזי שיחקה מול הניקס בקדם עונתי והפסידה בשני המשחקים, 92-83 ו-88-82. וושינגטון שיחקה מול פילדלפיה במשחקים הללו והפסידה פעמיים,  103-78 ו-101-94. התחזית - ניצחון לוושינגטון. 
משחק מס' 200: וושינגטון וויזארדס - ניו ג'רזי נטס (5+). ההימור: 1


צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8