אלימלך כבר לא המלך?

החוזה עם שוער הפועל ת"א כנראה לא יחודש בתום העונה - מספר קבוצות, ביניהן כפ"ס, הכח עמידר ר"ג וקרית-שמונה מחזרות אחריו. האדומים מעוניינים באניימה

יום שני 02 אפריל 2007
אשר גולדברג

שביט אלימלך כבר בן 36, הוא עדיין מהבולטים בהפועל ת"א, אך בניגוד לעבר ראשי הקבוצה אינם ממהרים להחתימו על חוזה המשך.

הפעם יש דום שתיקה מכיוון מתחם וולפסון. הפרסומים האחרונים בתקשורת הכתובה ומעט באלקטרונית אינם נותנים לאלימלך את השקט המקצועי להמשך העונה, כשעדיין ישנה אפשרות לזכיה באליפות או לחילופין בגביע המדינה.

אלימלך שומע את הקולות אבל לא את התשובות ממוני הראל ועו"ד שחר בן-עמי. שמו של השוער הניגרי של בני יהודה, וינסנט אניימה מוזכר כמי שאמור לנחות בין הקורות של האדומים. בכל מקרה, אלימלך לא אמור לקבל תשובה ברורה בקרוב, והערב סביב שולחן הסדר לבטח ישאל: "מה נשתנה העונה הזו משאר העונות".

התשובה היא כספית. אלימלך לא יזכה לחוזה בסדר גודל שהיה רגיל אליו, מעל 160 אלף דולר נטו לעונה. בעונת 2007/8 השכר בהפועל ת"א יהיה נמוך בהרבה. באלימלך מעוניינות מספר קבוצות וביניהן הפועל כפ"ס, הכח עמידר ר"ג והפועל קרית-שמונה.

נכון לעכשיו מבחינת השוער המצטיין, הרי שהוא חושב על עונה נוספת בהפועל ת"א. אי הבהירות תימשך גם סביבם של שחקנים נוספים וביניהם יוסי אבוקסיס, ברוך דגו, אובזיטו אוגבונה ויגאל אנטבי.

לסלים טועמה ואליניב ברדה יש הצעות ממועדונים באירופה, וכמו כן אין עדיין החלטה רשמית בנושא המאמן, ניר לוין.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק