אטלנטה תצטרף לניו אורלינס?

המלצת WINNER ל- NFL: ניו אורלינס סיינטס כבר הבטיחה לעצמה את הכרטיס לפלייאוף, בעוד יריבתה הערב טרם הצליחה להשיגו

יום שני 26 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
ניו אורלינס סיינטס תארח הלילה (בין שני לשלישי) את אטלנטה פלקונס למשחק במסגרת ה- NFL, ליגת הפוטבול האמריקאית. ניו אורלינס כבר הבטיחה את המקום בפלייאוף, אבל רוצה לסיים את הליגה הסדירה בטעם טוב. שני מקומות מתחתיה בטבלה, נמצאת אטלנטה שרוצה להצטרף אליה בפלייאוף.

ניו אורלינס זקוקה לניצחון כדי להבטיח את אליפות המחוז הדרומי בפעם השניה בשלוש השנים האחרונות. הקבוצה אחרי שישה ניצחונות רצופים ובמאזן של 3-11. רומן הרפר מניו אורלינס אמר: ״המטרה שלנו היא לזכות בסופרבול ואנחנו נעשה את זה צעד אחד צעד״.

מאזנה של אטלנטה עומד על 9-5, והיא חייבת לנצח באחד משני המשחקים שנותרו לה על מנת להבטיח את חזרתה לפלייאוף. אם אטלנטה תנצח פעמיים וניו אורלינס תנצח פעמיים - אטלנטה תוכתר כאלופת המחוז. מייק סמית׳, מאמן הקבוצה אמר: ״לא נשנה דבר בהכנות שלנו ואין עלינו שום לחץ. נבוא לשחק את המשחק הרגיל שלנו ולקוות לטוב״.

אטלנטה אחרי ניצחון 14-41 על ג׳קסונוויל במשחק האחרון, ניו אורלינס ייצרה 573 יארד בניצחונה האחרון 20-42 בחוץ על מינסוטה. ב-13 בנובמבר נפגשו שתי הקבוצות וניו אורלינס ניצחה באטלנטה 23-26 בהארכה. נראה כי היא תנצח גם הפעם. 

משחק מס' 219: ניו אורלינס סיינטס - אטלנטה פלקונס (6+). ההימור: 2

צילום: GettyImages

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק