משחק עונה ועוד שניים

כמדי יום, אנו מעניקים לכם המלצות למשחקים מתכניית הווינר. היום אנחנו עם שלוש המלצות למשחקים מליגת העל הסקוטית ובראשם קרב הענקיות בין סלטיק לריינג'רס

יום רביעי 28 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT

משחק מס' 137: אברדין - הארטס. ההימור: 1 (יחס 2.30)

אברדין מגיעה למשחק מהמקום ה-9 בטבלה, אחרי שהפסידה במחזור האחרון 2-1 באינברס. לפני כן ניצחה את היברנייאן וסט. ג'ונסטון. הארטס מדורגת במקום ה-5 בטבלה, אחרי שניצחה בשני משחקי הבית האחרונים שלה, 0-2 על מאטרוול ו- 0-4 על דאפרמלין. 

בחוץ, הארטס משחקת חלש מאוד. היא הפסידה בשני משחקי החוץ האחרונים שלה והשיגה בסך הכל ניצחון חוץ בודד במהלך 13 משחקי החוץ האחרונים שלה. אברדין לא קבוצת בית מפוארת, אבל לדעתנו היא מסוגלת לגנוב שלוש נקודות הערב. 

משחק מס' 144: סט. ג'ונסטון - קילמרנוק. ההימור: X (יחס 2.65)

אחרי שלושה הפסדי בית רצופים, יצאה סט. ג'ונסטון למשחק חוץ מול דאפרמלין וניצחה 0-3 בקלות. היום היא חוזרת הביתה, מגרש בו היא דווקא נראית פחות טוב ותארח את קילמרנוק, שמדורגת במקום ה-8 בטבלה, אחרי הפסד 2-1 בסלטיק, לו קדמו תיקו מול דנדי וניצחונות על  הריינג'רס ואברדין.  

קילמרנוק ניצחה רק משחק חוץ אחד מתוך 13 האחרונים שלה, בעוד שסט. ג'ונסטון הפסידה בארבעה מחמשת משחקי הבית האחרונים שלה. עד כמה שסט. ג'ונסטון נראתה טוב במחזור האחרון, לדעתנו קילמרנוק לא תפסיד כאן היום על אף שהיא נראית רע במשחקי החוץ שלה. אנחנו מהמרים על תוצאת תיקו.

משחק מס' 149: סלטיק - גלזגו ריינגר'ס. ההימור: 1 (יחס 1.80)

עם ההפסד של הריינג'רס במחזור האחרון, 2-1 לסט. מירן בחוץ והניצחון של סלטיק, הפער בצמרת ירד לנקודה אחת בלבד, וניצחון ביתי של סלטיק היום יעלה אותה למקום הראשון על חשבונה של הריינג'רס. 

סלטיק מגיעה למשחק אחרי ארבעה ניצחונות בחמשת המשחקים האחרונים שלה. הריינג'רס, מנגד, השיגה שלושה ניצחונות רצופים מאז שהפסידה לקילמרנוק, אך נכנעה במחזור האחרון 2-1 לסט. מירן בחוץ אחרי שהוליכה 0-1. 

למשחק היום תגיע ריינג'רס כשהיא חסרה מאוד. היא תיאלץ להסתדר ללא לי מקלוך ו-דורן גויאן שהורחקו במחזור האחרון. הריינג'רס ניצחה כבר העונה את סלטיק בתוצאה 2-4 במשחק מטורף. היום, להערכתנו, סלטיק, בביתה שלה ובהרכב כמעט מלא, אמורה לנצח את הריינג'רס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8