מאמינים שנפתח דף חדש

במכבי תל אביב משדרים אופטימיות לקראת המשחק הערב מול הפועל ראשון לציון. ניר לוין: "ההפסד לאשדוד לא גמר את הסיפור שלנו העונה"

יום רביעי 28 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
הניצחון על הפועל פתח תקווה במחזור ה- 16 השיב למכבי תל אביב את התקווה כי העונה עדיין לא גמורה מבחינתה. אבל אז הגיע ההפסד 2:1 לאשדוד ביום ראשון האחרון, ששוב הוציא את כל האוויר מהמפרשים עבור הצהובים.

הערב יארחו חניכיו של ניר לוין את הפועל ראשון לציון, למשחק במסגרת המחזור ה- 18, בידיעה כי כל תוצאה חוץ מהפסד עלולה לגרום לכדור שלג. הקבוצה מעיר היין מדורגת מתחת לקו האדום, במקום ה-15, ובמאזנה 12 נקודות ושני ניצחונות בלבד.

בגזרת הנעדרים, מושיקו לוגסי לא ייקח חלק במשחק עקב צבירת חמישה כרטיסים צהובים. גם סאבו פאביצ'ביץ' מחוץ לסגל, כמוהו גם האריס מדוניאנין שעדיין לא חזר לכושר ולא השלים אתמול אימון מלא.

המאמן הזמני/קבוע של הצהובים, ניר לוין, אמר במסיבת העיתונאים לקראת ההתמודדות: "ההפסד לאשדוד לא גמר את הסיפור שלנו העונה, בדיוק כמו שניצחון לא היה מכניס אותנו למאבק על האליפות. הליגה עוד ארוכה וקרו דברים. בסקוטלנד מחקו פער של 13 נקודות ואנחנו מסתכלים קדימה. היעד הוא לעלות מעל המקום שאנחנו נמצאים בו עכשיו וכל דבר מעבר לא יהיה רציני".

"יש בעיה בבטחון של הקבוצה ולכן הדברים לא כל כך זורמים. בספר של פט ריילי כתוב שברגע שתתחיל לחשוב על מה תעשה אם תפסיד, הפסדת. אני מעדיף לראות את החיובי. נשתדל לתקן שגיאות, למצוא חיבור ולהיראות טוב יותר. כך לא נצטרך להגיד מה יקרה אם וכאשר. למכבי יש סגל מספיק טוב כדי להיות בצמרת הליגה".

"אנחנו עדיין מחפשים את ההרכב האופטימלי. זה נעשה תוך כדי תנועה, כי אין לנו תקופת הכנה. אם ישנם שחקנים שלא נמצאים בכושר, זה לא אומר שירידה לספסל תעזור. יש שחקנים שצריכים משחק או שניים כאשראי כדי לחזור לביטחון ולתת תוצרת. אחד התפקידים שלי הוא למצות את הפוטנציאל של כל השחקנים".

"אנחנו רק רוצים להתקדם. מבחינתי זה בעיקר לשחק טוב יותר ושזה גם ישפיע על צבירת הנקודות והמיקום בטבלה. כרגע אין טעם להצהיר לאן אנו יכולים להגיע". 

החלוץ רוברטו קולאוטי הוסיף: "יש לחץ בכדורגל כל הזמן, אבל יש לנו שחקנים עם מספיק ניסיון ששיחקו במספיק קבוצות לחוצות. אנחנו מאוכזבים כשאנחנו מפסידים, אבל אחרי המשחק האכזבה מסתיימת כי באים להתאמן ומנסים לחשוב אופטימי כדי לחזור לנצח".

"ברביעי נפתח דף חדש. לא טוב שנחשוב יותר מדי על זה שנגמרה העונה. צריכים לחשוב על איך אנחנו נראים ואיך לשחק כדי לחזור לנצח, אחרת לא ניקח נקודות. אנחנו כמו משפחה וכשיש בעית מדברים עליהן, אבל הדברים צריכים להישאר בתוך חדר ההלבשה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f