2 המלצות יפניות לחמישי בבוקר

כמדי יום, אנחנו עם המלצות ווינר למשחקים מתכניית הווינר. היום בחרנו להתמקד בשני משחקים מהליגה הראשונה ביפן יערכו ביום חמישי בבוקר

יום רביעי 28 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT

משחק מס' 180: פ.צ. טוקיו - צרזו אוסאקה. ההימור: X (יחס 2.85)

טוקיו, שהעפילה בתום העונה שעברה לליגה הראשונה ביפן, תארח היום למשחק במסגרת חצי גמר הגביע את אוסאקה, שסיימה במקום ה-12 בטבלת הליגה הבכירה. טוקיו הדיחה ברבע הגמר את אורוה רדס מהליגה הראשונה, בעוד אוסאקה הדיחה בפנדלים את שימיצו, שסיימה במקום העשירי בליגה הראשונה. 

בטוקיו משחקים שלושה שחקנים ברזילאים בחוד. שניים מהם הם מלכי השערים של הקבוצה בעונה הזו. רוברטו סזאר בן ה-26, כבש העונה עשרה שערים, כשלוקאס בין ה-32 כבש תשעה שערים. בקישור מככבים האניו, טנאבה ויאזאווה, שלושה יפנים שכבשו חמישה שערים כל אחד.

אצל אוסאקה, מנגד, ניתן למצוא את באנדו היפני, שכבש העונה עשרה שערים. בקישור מככב קים, שחקן נבחרת דרום קוריאה שכבש העונה שמונה שערים ולצידו קיוטאקה היפני עם שבעה כיבושים. 

אנו צופים כי יהיה משחק צמוד. לדעתנו, טוקיו תקשה על אוסאקה ואנו מעריכים שהיא לא תפסיד את המשחק הזה, לפחות לא אחרי 90 דק'. אנחנו מסמנים כאן X.

משחק מס' 182: יוקוהמה מרינוס - קיוטו סנגה. ההימור: 1 (יחס 1.45)

יוקוהמה סיימה את העונה שלה במקום החמישי בליגה הראשונה, ותארח הערב את קיוטו סנגה מהליגה השניה, שסיימה במקום השביעי בטבלה, אך במומנטום אדיר של 11 ניצחונות ב-12 המשחקים האחרונים שלה. 

מלבד הואן הקוריאני, בנויה יוקוהמה משחקנים יפנים בלבד. בחוד בולט אגורו שכבש עשרה שערים ולצידו וואנטאבה שכבש שבעה. בקישור ניתן למצוא את האיודו שכבש שישה שערים. אצל קיוטו יבלוט בחוד קובו היפני שכבש עשרה שערים,לצידו מיאיושי שכבש שבעה שערים. בקישור יש את ג'וניור דורטה הברזילאי שכבש העונה שישה שערים. 

השתיים שיחקו ביחד במסגרת הליגה הראשונה לפני שנתיים, יוקוהמה ניצחה בחוץ 1-2 וסיימה בתיקו 2-2 בבית מול קיוטו. לדעתנו, יוקוהמה קבוצה לא רעה בכלל ולמרות שקיוטו בכושר נפלא בחודשיים האחרונים, אנו מאמינים שבמשחק הזה, יתרון הביתיות יכריע.

 
צילום: GettyImages

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק