גם היום. סבו ממליץ 190054-7000

קו ההמלצות של יוני סבו. בכל יום: יוני סבו בהמלצות ווינר ייחודיות ובלעדיות בטלפון 190054-7000. לאחר שחזה במדויק כמעט את תוצאת כל המשחקים מתחילת השבוע, הבוקר שוב המליץ סבו בקו ההמלצות על שלושה משחקים

יום רביעי 28 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
 נמשכת  ההצלחה לקו ההמלצות החדש של יוני סבו. אלפי לקוחות שהתקשרו מאז תחילת השבוע לקו המלצות הווינר של יוני סבו נהנו השבוע,  עד כה  מ-75 אחוז של פגיעות בהימורים של יוני סבו.

השבוע חזה סבו במדויק שתי תוצאות תיקו 1:1. היה זה במשחקים בין הפועל עכו לבית"ר ירושלים ביום ראשון  ובין סנדרלנד לאברטון ביום שני. ביום שלישי חזה סבו את הניצחון של שפילד יונייטד 1:2 על נוטס קאונטי. סבו גם האמין שסוונסי תנצח את קווינס פארק ריינג'רס. סוונסי היתה טובה יותר, הובילה והירבתה להחמיץ, אך המשחק הסתיים בתיקו 1:1.

בשבוע  שעבר חזה סבו במדויק את משחק הניצחון 0:2 של סט פאולי על איינטרכט פרנקפורט במסגרת הליגה הגרמנית השנייה. ביום שלישי חזה סבו את הניצחון המפתיע של מאיורקה בחוץ בגביע ביחס של פי 3.05,  וכן את משחק הניצחון של לאבאל על לה מאן בליגה הצרפתית השנייה. 

 ביום רביעי שעבר הימר סבו נכון על תוצאת תיקו!! בין מרסין לאסקיסהירספור (יחס 2.75) ועל ניצחון של לבאנטה על לה קורוניה (יחס של 1.65).  אם הקשבתם לו והימרתם, הרווחתם הרבה מאוד כסף.

רוצים לשמוע על אילו שלושה משחקים סבו ממליץ היום? להתקשרות לקו ההמלצות של יוני סבו התקשרו 190054-7000

יוני סבו, בן 29 מפתח תקווה ,החל לפני כ-8 שנים את דרכו בהימורי הספורט בארץ ובעולם. במהלך תקופה זו צבר סבו ניסיון וידע רב בתחום. סבו למד למצוא את השילוב הנכון בין כל הנתונים שמכריעים משחקים : סטטיסטיקות, סגלים של הקבוצות,טקטיקה והצד הפסיכולוגי של המשחק.

ב-2007 הצטרף סבו לאתר לייבגיימס, אתר תוצאות הספורט מספר 1 בישראל, וניהל במשך מספר שנים את פורום הווינר הגדול והמשפיע ביותר בישראל. 

לפני כשנתיים הצטרף סבו לצוות TELESPORT כממליץ ווינר וכיועץ הימורי הספורט.

סבו מספר: "במהלך השנים האלה תרמתי מהידע שלי והבאתי המלצות יומיות וזכיות להרבה אנשים בארץ ובעולם. הצלחתי לאורך השנים לזכות בסכומי כסף גדולים בווינר והוכחתי שהטענה ש"אי אפשר להרוויח מהימורים" היא לא נכונה". 

סבו מוסיף: "אשמח לשתף אתכם בידע שלי באמצעות שירות זה, שבו אביא בכל יום המלצות למשחקי ווינר נבחרים".

להתקשרות לקו ההמלצות של יוני סבו התקשרו 190054-7000

השיחה בעלות של תשלום למפעיל בתוספת 50 אגורות לדקה.


תגובות

טלספורט בפייסבוק

9