חייבים לחזור לעצמנו

המלצת WINNER ל- NBA: שיקגו בולס תנסה להפיק את לקחי ההפסד לגולדן סטייט, כשתתארח הלילה אצל סקרמנטו קינגס

יום חמישי 29 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
סקרמנטו קינגס תארח הלילה (בין חמישי לשישי) את שיקגו בולס, למשחק במסגרת ליגת ה- NBA.

שיקגו בולס סיימה את העונה החולפת במאזן הטוב ביותר בצד המזרחי, בעיקר תודות למשחק ההגנה שלה. השנה היא פתחה עם ניצחון 87-88 על הלייקרס, אבל אז הפסידה 99-91 לגולדן סטייט, במשחק שבו קלעה 20 פעמים מפאסט ברייק, ו-42 נקודות מהצבע.

ה- MVP, דריק רוז, הסביר: "נתנו להם לעשות מולנו סלים קלים. שחקנים שידענו שיכולים לקלוע מולנו, קיבלו מאיתנו הזדמנות לתת לנו על הראש. לא חשבתי שזה מה שיקרה לנו במשחק הזה". רוז היה אנמי במשחק, כשקלע 4 מ-17 מהשדה, וסיים עם 13 נקודות. 

השאלה שנותרה היא כיצד הבולס מאפשרת ליריבותיה לקלוע מולה באחוזים של 47.1 מהשדה, ולאן נעלמה הגנת הברזל שלה? סנטר הקבוצה, יואקים נואה אמר,: "ההגנה שלנו היתה פשוט קטסטרופה. חיבים לחזור לעצמנו מהר כדי לא להיקלע למשבר".

הבולס ינסו להשתפר מול הקבוצה הצעירה של סקרמנטו, שפתחה עם ניצחון 91-100 על הלייקרס ואחר כך ספגה 101-79 מול פורטלנד, כשהמאזן שלה במחצית השניה עמד על 55-33!

שחקני סקרמנטו קלעו רק 17 מ-49 מהניסיונות שלהם מהשדה, כאשר במחצית השניה מפגן הנרפות הגיע לשיאו כשהקבוצה דייקה רק ב-9 מ-38 ניסיונות! "יש לנו קבוצה צעירה ודברים כאלה קורים לפעמים, זה חלק מהמשחק ואני לא מתרגש מזה", אמר המאמן הותיק פול ווסטפול - שכנראה יפסיד הלילה עם קבוצתו לשיקגו.   

משחק מס' 225: סקרמנטו קינגס (8+) - שיקגו בולס. ההימור: 2


צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f