ננסה לאזן את המאזן

המלצת WINNER ל- NBA: יוסטון רוקטס תארח הלילה את סן אנטוניו ספרס. למארחת מאזן שלילי של 1-0, לאורחת מאזן חיובי העומד על 0-2

יום חמישי 29 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
יוסטון רוקטס וסן אנטוניו ספרס יתמודדו ביניהן הלילה (בין חמישי לשישי) במשחק במסגרת ליגת ה- NBA. סן אנטוניו כבר התאוששה מסיום העונה המסויט שלה בשנה שעברה, ועכשיו היא רוצה להשיג ניצחון חמישי מתוך שישה משחקים בהם פגשה לאחרונה את יוסטון רוקטס.

הקבוצה של טים דאנקן, מאנו ג'ינובילי וטוני פרקר, שהודחה בשנה שעברה בסיבוב הראשון בפלייאוף - נמצאת העונה כבר במאזן של 0-2. אחרי שנקמה בממפיס על ההפסד בפלייאוף בעונה שעברה עם ניצחון 92-95 במשחק הראשון, השיגה ניצחון 90-105 על לוס אנג'לס קליפרס החזקה, שהוכיח שהקבוצה עדיין בפורמה.

מאנו ג'ינובילי, שקלע 24 נקודות בשני המשחקים, הודה כי הופתע מהפתיחה החזקה: "לא חשבתי שניראה ככה בפתיחת העונה", אמר הארגנטינאי. "אנחנו נראים חדים ורעבים, אבל אין מה לשמוח יותר מדי כי לפנינו עוד עונה קשה ומתישה".

יוסטון במאזן של 1-0, מגיעה אחרי הפסד 104-95 לאורלנדו בבכורה של המאמן החדש, קווין מקהייל, שאמר: "אני מצפה מהשחקנים שלי להרבה מאוד ומאמין שזה יגיע. מאכזב לפתוח עם הפסד, אבל ננסה לאזן את המאזן השלילי". סמואל דלמברט, המוחתם החדש, קלע 20 נק' והיה נקודות האור היחידה בקבוצה. התחזית - ניצחון לסן אנטוניו.  

משחק מס' 221: יוסטון רוקטס (2+) - סן אנטוניו ספרס. ההימור: 2


צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8