האלופה תמשיך לאכזב?

המלצת WINNER ל- NBA: דאלאס מאבריקס תתארח הלילה אצל אוקלהומה סיטי, אחרי שרשמה שלושה הפסדים רצופים מתחילת העונה

יום חמישי 29 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
אוקלהומה סיטי תארח הלילה (בין חמישי לשישי) את דאלאס מאבריקס למשחק במסגרת המחזור הרביעי ב- NBA.

כבר ארבעים שנה לא קרה שאלופת ה- NBA הפסידה בכל שלושת משחקי הפתיחה, אבל דאלאס בדרך לשבור את הסטטיסטיקה. הכימיה הקבוצתית שסייעה לדאלאס להשיג תואר אליפות ראשון בהיסטוריה התפוגגה, ואת שני משחקי פתיחת העונה הקבוצה הפסידה בפער של 16.5 נקודות.

אחרי ההפסד 105-94 למיאמי הגיע הפסד 115-93 לדנבר. "אנחנו נראים זקנים, חלודים ולא בכושר", תימצת הכוכב דירק נוביצקי את מצב הקבוצה. "כדאי שנתאפס על עצמנו ומהר, ונבין שמה שהיה בשנה שעברה לא יחזור על עצמו השנה אם לא נהיה מפוקסים".

המאבריקס מנסים לחבר את המוחתמים החדשים למאר אודום, וינס קארטר ודלונטה ווסט לטייסון צ'נדלר וג'יג'י בראה - בינתיים ללא הצלחה. "יש לי הרבה עבודה לעשות", סיכם המאמן ריק קרלייל.

בשנה שעברה, בגמר המערב בפלייאוף, דאלאס נפנפה את אוקלהומה בחמישה משחקים, כשבין היתר היא ניצחה בכל ארבעת המשחקים באוקלהומה בכל העונה. השנה אוקלהומה נראית מצוין והיא כבר במאזן של 0-3. קווין דוראנט רשם 32 נקודות וג'יימס הארדן תרם 20 נקודות מהפססל בניצחון אמש 95-98 על ממפיס החזקה.

דוראנט פספס שש משבע הניסיונות שלו מהשדה בתחילת הערב, אבל סיים אותו עם 10 קליעות מ-17 ניסיונות. "זה קורה אבל ידעתי לצאת מזה", אמר הכוכב. "הראש שלנו כבר בדאלאס, והמטרה היא לעשות מאזן של 0-4". התחזית - ניצחון לאוקלהומה, אך בהפרש נמוך מהליין. 

משחק מס' 215:  אוקלהומה סיטי - דאלאס מאבריקס (7+). ההימור: 2


צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

b