קבוצת הבית מול קבוצת החוץ

המלצת WINNER לליגה האנגלית השנייה: צ׳לטנהאם תארח הערב את רות׳רהאם. המארחת הפסידה רק פעם אחת מ- 13 משחקיה לאחרונה ומחזיקה במאזן ביתי נהדר. האורחת בלתי מנוצחת ב-5 משחקי החוץ האחרונים שלה

יום שישי 30 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
צ׳לטנהאם ורות׳רהאם יתמודדו ביניהן הערב (שישי) במשחק במסגרת הליגה האנגלית השנייה. המארחת, צ׳לטנהאם, הפסידה רק פעם אחת מ- 13 משחקיה לאחרונה, כאשר היא בלתי מנוצחת בארבעת משחקי הבית האחרונים שלה. 

בבית, יש לקבוצה שבעה ניצחונות, שתי תוצאות תיקו ושני הפסדים, ויש לה את ההגנה השניה הכי טובה בליגה במשחקי בית. חלוצה, דרלי דופי, הבקיע עד כה שבעה שערים ובישל שניים, כאשר ג׳יימס ספנסר הבקיע שישה.

רות׳רהאם, מנגד, אחרי תיקו 0-0 מול מקלספילד, בלתי מנוצחת בחמשת משחקי החוץ האחרונים שלה, כשמאזן החוץ שלה עומד על ארבעה ניצחונות, חמש תוצאות תיקו ושלושה הפסדים. בעייתה הגדולה היא ריבוי בספיגת שערים במשחקי חוץ, ובקטגוריה זו היא הקבוצה השניה הכי גרועה בליגה.

ה-0-0 שלה ביום שני היה הפעם הראשונה בה הקבוצה שמרה על רשת נקיה. המוציא לפועל העיקרי שלה הוא לואיס גרבון, עם עשרה שערים ושלושה בישולים, כשלצדו אלכס רוול עם חמישה גולים ושלושה בישולים.

משחק מס' 31: צ׳לטנהאם - רות׳רהאם. ההימור: 1


צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9