בלקבורן בכוננות ספיגה

מנצ'סטר יונייטד בכושר שיא, אחרי שסיימה את שני משחקיה האחרונים בתוצאה 0:5 על חשבון וויגאן ופולהאם. היום היא מארחת את בלקבורן האחרונה בטבלה, והאולד-טראפורד מוכן לחגיגת שערים

שבת 31 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT

עבור מנצ'סטר יונייטד, לארח את בלקבורן היום בצהריים זה משחק בהזמנה. מנצ'סטר פורחת עם ארבעה ניצחונות רצופים, ו-7 ניצחונות ב-8 המשחקים האחרונים שלהם. כרגע הסיטי מובילה את הטבלה בהפרש שערים, אבל המומנטום עבר לצד של האדומים, שאם ינצחו פה יפתחו פער של שלוש נקודות על הסיטי שתשחק רק מחר מול סנדרלנד.

אבל גם הפרש השערים שעומד לזכות הסיטי הולך ומצטמק. יונייטד לא סתם ניצחה את ארבעת משחקי הליגה האחרונים שלה, אלא גם עשתה זאת בהפרש שערים מרשים של 1:16.

בלקבורן האחרונה בטבלה התארחה בליברפול ביום שני והשיגה 1-1 שהוכיח שאין בליגה האנגלית משחקים קלים. יונייטד הבקיעה 16 שערים ב-4 המשחקים האחרונים שלהם, ומול ההגנה הרעועה של בלקבורן היא תמשיך להבקיע ללא ספק.

מה שמדהים אצל יונייטד זה שמנת השערים מתחלקת היטב בין השחקנים. רוני הבקיע ארבעה שערים בארבעת המשחקים האחרונים, אבל שבעה שחקנים נוספים התחלקו בשאר 12 השערים שהובקעו במשחקים הללו.

בלקבורן 4 נקודות מתחת לקו האדום, ומחוץ לביתה היא עדיין לא ניצחה למרות שיש לה חמישה תיקו וארבעה הפסדים. התחזית - ניצחון למנצ'סטר ובגדול.

משחק 95: נדר/אובר שערים (2.5) מנצ'סטר יונייטד - בלקבורן. ההימור: 2

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק