שארלוט בהצהרת כוונות

אחרי שנכנעה למיאמי היט עם הבאזר, רוצה שארלוט בובקאטס לחזור למאזן חיובי על חשבון אורלנדו. דוויט הווארד נחוש לעזוב את המג'יק, אבל כל עוד הוא חלק מהקבוצה הוא ממשיך לספק את הסחורה ולהביא תוצאות

יום שישי 30 דצמבר 2011
מערכת TELESPORT
שארלוט בובקאטס היא אחת מקבוצות ה-NBA הטובות ביותר, והלילה כשהיא תארח את אורלנדו מג'יק היא מקווה לחזור למאזן חיובי, אחרי שדווין וויד ניצח אותה עם הבאזר במשחק האחרון. 

דוויט הווארד אמנם רוצה לעזוב את אורלנדו, אבל זה לא מונע ממנו להצטיין. אורלנדו רוצה הלילה להשיג ניצחון תשיעי ברציפות על שארלוט ולעלות ליתרון חיובי של 1:3 העונה, אחרי ניצחונות ביתיים על יוסטון וניו ג'רזי והפסד חוץ במשחק הפתיחה של העונה מול אוקלהומה.

הווארד שכל הקיץ פינטז על עזיבה קלע 21 נקודות ביום שני בניצחון 104-95 על יוסטון, אחרי זה הוא קלע 16 וקטף 24 ריבאונדים בניצחון 94-78 על ניו ג׳רזי ביום חמישי. קודם לכן הוא קלע רק 11 נקודות בהפסד לאוקלהומה בכריסמס. הכוכב אמר: ״אני מרוכז כולי במה שהמג׳יק צריכה לעשות כדי להיות קבוצה טובה יותר״.

רייאן אנדרסון עזר לו עם 22 נקודות בניצחון האחרון מול נו ג'רזי, כשג׳ייסון ריצ׳רדסון תורם 16 נקודות.

שארלוט במאזן 1-1 כעת, נתנה הכול ביום רביעי לפני שהפסידה למיאמי החזקה 95-96 , כאמור  דווין וויד קלע את סל הניצחון 2.8 שניות לסיום, במשחק שבו שארלוט הובילה במחצית 60-45. המאמן פול סילאס אמר: ״מה לעשות שהם היו גדולים עלינו והרבע הרביעי גמר אותנו״.
בוריס דיאו קלע 16 ולקח 16 ריב׳ ואמר: ״פשוט שיחקנו נגד הקבוצה הטובה בליגה״.

פתחנו ואמרנו ששארלוט היא מקבוצות הבית הטובות ביותר בליגה, ואנו אכן מאמינים שביכולתם להפתיע את אורלנדו ולרשום ניצחון ראשון על המג'יק במשחק העשירי.

משחק 51: שארלוט בובקאטס (‎+4) - אורלנדו מג'יק. ההימור: 1

צילום: Gettyimages

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק