שארפ: שיחקנו כקבוצה בלי כבוד

יורוליג: כך התייחס שחקנה של מכבי ת"א למשחק התבוסה הערב 80:58 מול צסק"א במוסקבה. ספאחיה: שיחקנו רע מאוד. גודס: הכל התפרק לנו בפרצוף. מסינה: הסדרה לא גמורה

יום רביעי 04 אפריל 2007
מערכת TELESPORT

אכזבה כבדה שררה הערב במכבי תל אביב לאחר התבוסה 80:58 מול צסק"א מוסקבה, שעלתה ליתרון 0:1 בסדרת רבע הגמר של הטוב משלוש.

גיא גודס, עוזר המאמן במכבי ת"א היה נפול בסיום ואמר: "עדיף לשתוק על המשחק הערב. צריכים להגיע לארץ בחמישי ולנצח. אפשר היה לראות ברבע הראשון, עם אחוזים נוראים. לא הופענו למשחק הזה.

"אני חושב שהרבע הראשון התחיל קטסטרופה בשבילנו. צסק"א שיחקו טוב והוציאו את העוקץ מהקבוצה. זה משחק אחד ביום חמישי זה חצי שני. באנו לראות ברבע השלישי איך המשחק יתפתח, אם לא נכנסים לתמונה נתנו לשחקנים כמה שיותר לנוח. לצערי היום לא הופענו בכל קטגוריה ולמזלנו זה חצי ראשון".

גודס נשאל אם ההפסדים בליגה השפיעו על המשחק הערב: "הליגה לא קשורה לאירופה. ביום חמישי זה המשחק הכי חשוב. צריך להתכונן טאקטית, שחקנים צריכים ביטחון, שמירה טובה. קיבלנו דאנקים מתחת לסל בקלות. יכולת כמו הערב לא תספיק לנצח את צסק"א בארץ. חייבים להיות אגרסייבים יותר ולשחק עם ביטחון. צסק"א פשוט שיחקו נהדר עם ביטחון".

"צריכים שינוי מאוד קיצוני. צריך לחזור ולארץ לעשות אימון ולגשת טוב למשחק. מי שלא אופטימי במשחק וכדורסל אז עדיף שישאר בבית ולא יגיע למשחק. אני לא מוותר עד השנייה האחרונה. לכולנו היינו אופטיימים, הרגשנו טוב באימונים, אבל במשחק איבדנו ריכוז בעקבות הלחץ והכל התפרק לנו בפרצוף. צריך לבוא ביום חמישי ולנסות לנצח".

מאמן מכבי תל אביב, נבן ספאחיה, היה במצב רוח ירוד אבל היה כנה מספיק כדי להודות בכישלון: "שיחקנו רע מאוד היום, בעיקר בהגנה. היה לנו משחק גרוע במיוחד ברבע הראשון.

פשוט לא הצלחנו לקלוע והם קלעו כמה שהם רוצים. אני יודע מי זאת בדיוק צסק"א מוסקבה וצריך לתפוס אותה ביום לא טוב, כדי שיהיה אפשר להפתיע אותם והיום זה בטח לא היה יום טוב שלהם". 

שחקני מכבי תל אביב נראו בסיום שבורים ונתוני כל אמונה, שניתן להפתיע ביום חמישי. טל בורשטיין אמר בסיום: "נצטרך להילחם ביום חמישי על הכבוד, כדי לחזור לכאן ביום חמישי הבא, אבל זה היה בהחלט קשה מאוד. צסק"א קבוצה מאוד מאוד אגרסיבית, הרבה יותר ממה שאנחנו רגילים לפגוש".

דרק שארפ , התייחס להכנה למשחק ואמר בסיום: "אנחנו מגיעים למשחק בגישה גרועה ומשחקים בלי כבוד. אני תמיד מאמין, אבל נצטרך לעשות שינוי קיצוני בגישה כדי להצליח לעשות משהו ביום חמישי. אם משחקים ככה אז כבר היה עדיף לא לבוא למשחק. במקרה שלנו, היה עדיף למעשה לא לעזוב את תל אביב".

אטורה מסינה, מאמנה האיטלקי של צסק"א היה מאושר בסיום: "מכבי תל אביב ניסו בתחילת המשחק לגרום לנו לקלוע משלוש והשחקנים שלי נענו לאתגר וקלעו בצורה מאסיבית". 

"אני לא חושב שהסדרה גמורה, אין לי ספק שגם מכבי וגם אנחנו נחשוב לא מעט לקראת המשחק ביום חמישי. המשחק עשוי להיות שווה לחלוטין". 

צילום: רויטרס

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק