אליפות בסוויפ לספרס

גמר הנ.ב.א: סן אנטߕניו זכתה לפני דקות אחדות באליפות הרביעית שלה ב-9 שנים האחרונות אחרי שניצחה את קליבלנד 82:83. פארקר וג'ינובילי הצטיינו בשורות הספרס

יום שישי 15 יוני 2007
שחף קורנפלד
קליבלנד ברבע של להיות או לחדול פותחת מצוין. דוניאל מארשל עם הנקודות הראשונות שלו במשחק קולע 4 רצופות ומצמק ל-60:56 בלבד. פופוביץ' שהפך אובד עצות מיהר לקחת פסק זמן כדי להרגיע את שחקניו. קליבלנד ממשיכה בשלה, מצופפת את המשחק ומקשה על הספרס להגיע לסל. מארשל מוסיף נקודה ושני סלים רצופים של לברון והקאבלירס עולים ליתרון של 60:61, כשהספרס ללא סל ברבע האחרון.

דניאל גיבסון מוסיף עוד שתיים לטובת הקאבס, ומעלה את היתרון ל-3, כשקליבלנד משלימה ריצה של 0:11 על הספרס. דאנקןĠקולע את הסל הראשון של הספרס ברבע 6:33 לסיומו, ומיד אחר כך חדירה מצוינת של ג'ינבוילי בין שתיים כולל עבירה מחזירה את היתרון בחזרה לספרס, 63:66.

דאנק של אנדרסון ורז'או ונקודה נוספת של לברון איזנו ל-66:66. מיד Ӕספרס מגיבים עם ריצה של 0:8 כשג'ינובילי קולע שלשה ואוברטו עם 5 נקודות רצופות שהעלו אל היתרון ל-66:74. קליבלנד ניסתה לחזור למשחק, לברון התעורר מעט לחיים וקלע 5 רצופות, אך תמיד, היה שם ג'ינובילי שלא נתן למשחק לברוח מהידיים של הספרס, וגמר את הסיפור עם 4 נקודו۪ רצופות משלו, בסיום 82:83 לזכות הספרס שזוכים באליפות.

קלעים בולטים:
קליבלנד:
ג'יימס 24, גודן 11 ו-11 ריבאונדים, גיבסון 10, ג'ונס 9, ורז'או ואילגאוסקאס 8 כ&quůt;א ומארשל 5.
סן אנטוניו: ג'ינובילי 27, פארקר 24, דאנקן 12 ו-15 ריבאונדים, אוברטו 7

בסיום המשחק אמר דאנקן: "עשינו מסע ארוך, זה פשוט בߜתי נתפס. שיחקנו כמו חבורת גברים. זאת האליפות המתוקה ביותר בשבילי מכיוון שזאת הדרך הקשה ביותר שעשינו על מנת להגיע לכאן".

מייק בראון, המאמן המפסיד, סיכם בכמה מילים: "זו אכזבה גדולה למרות שלרגע לא וי۪רנו. אני גאה בשחקנים שנלחמו ובדרך שבה הקבוצה צועדת".

צילומים: רויטרס

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק