לא הגיע למילאן פנדל

אואן הארגריבס, קשרה של באיירן מינכן ביקר את השופט, שפסק פנדל הזוי לזכות מילאן. היצפלד: "היה משחק מרתק". סטיבן ג'רארד: "גרמנו לאיינדהובן לשלם על הטעויות שלהם". קומאן: "המערכה גמורה"

יום רביעי 04 אפריל 2007
מערכת TELESPORT
משחקי רבע הגמר מצאו את קבוצות החוץ מאוד מרוצות. ליברפול כבר עם רגל וחצי בשלב חצי הגמר אחרי ניצחון 0:3 בהולנד על איינדהובן.

גם באיירן מינכן השיגה תוצאה מצויינת, כשנפרדה בתיקו 2:2 עם מילאן בסן סירו, בזכות שער של ואן בויטן בתוספת הזמן.

אוטמאר היצפלד, המנג'ר של באיירן היה מרוצה מהתוצאה ובמיוחד מהתצוגה של קבוצתו במחצית השנייה: "זה היה משחק מצויין עם המון אמוציות והרבה מהפכים. מילאן ללא ספק היתה הקבוצה העדיפה במחצית הראשונה והשוער שלנו היה פשוט מצויין. היו לנו רגעים של חולשה במשחק הזה, אבל בסה"כ בהחלט הגיע לנו התיקו, שנלחמנו עבורו כל כך".

ידעתי שמילאן לא תוכל לשמור על אותו קצב משחק במחצית השנייה וניצלנו את זה. היינו ממש מצויינים בחלק האחרון של המשחק הזה. התיקו שהשגנו לא אומר שנשחק על 0:0 בגומלין, נצטרך לפחות שער אחד כדי להעפיל לחצי הגמר".

אואן הארגריבס, קשרה האנגלי של באיירן נשמע מרוצה מהתוצאה וגם ביקר את השופט על הפנדל שפסק לזכות מילאן:  "שמנו את עצמנו בעמדה טובה לעלות לשלב הבא. זה מצויין מבחינתנו להבקיע שני שערים במשחק חוץ". 

"הפנדל של מילאן לא היה ולא נברא, אבל לא נשברנו, המשכנו לעבוד ובאנו על שכרנו. זו תוצאה מצויינת עבורינו. בסיבוב הקודם עברנו את ריאל מדריד למרות הפסד 2:3 בספרד, כך ש-2:2 בחוץ זו תוצאה מצויינת".

קרלו אנצ'לוטי, המנג'ר של מילאן היה מאוכזב מהתוצאה, אך אופטימי לגבי ההמשך: "אין ספק שהיינו צריכים לעשות יותר במשחק הזה. ספגנו שני גולים שטותיים מאוד. אבל באופן כללי אני חושב שהגיע לנו לנצח. ההתמודדות עוד לא הסתיימה,  אנחנו צריכים להגיע לגרמניה ולנצח שם וזה לא משהו שאנחנו לא מסוגלים לעשות".

בניטז: אני מרוצה מאוד מהתוצאה

קבוצה אחת שכבר בוודאות תהיה בחצי הגמר היא ליברפול, שמחצה את איינדהובן 0:3 בהולנד, ותארח את הגומלין ב-11 לחודש למשחק לפרוטוקול.

ראפה בניטז, המנג'ר של ליברפול יודע שהסיכוי של קבוצתו כעת להעפיל לחצי הגמר מצויין אך שמר על פרופורציות: "אנחנו יודעים שאנחנו עם רגל וחצי בשלב חצי הגמר, אבל בכדורגל צריך להיות מרוכזים בכל משחק".

בניטז הוסיף: "ידענו שלאיינדהובן יש הרבה בעיות בסגל שלה, היינו צריכים לגרום להם לשלם על הטעויות שלהם וזה מה שעשינו. אני מרוצה מאוד מהתוצאה".

סטיבן ג'רארד, הקפטן של האנגלים אמר אחרי המשחק: "ברגע שהבקענו את הגול הראשון, היינו רק צריכים לשמור על התבנית משחק שלנו. גרמנו לאיינדהובן לשלם על הטעויות שלהם בהגנה. אנחנו עדיין לא חושבים על חצי הגמר, אנחנו צריכים לסיים באנפילד את מה שהתחלנו בהולנד ואחרי זה נתחיל לחשוב על היריבה שלנו בחצי הגמר".

פיטר קראוץ': "אנחנו מאוד שמחים על הניצחון הגדול הזה. נכנסנו לכושר בדיוק בזמן הנכון".

רונלד קומאן, המנג'ר של ההולנדים יודע שהמערכה כבר אבודה ואמר אחרי המשחק: "אם הייתי אומר לשחקנים שלי שהם עדיין יכולים להעפיל לחצי הגמר, לא הייתי שייך לכוכב הזה. התוצאה הזו רעה מאוד עבורינו ולא מותירה לנו כמובן שום סיכוי בגומלין".

"עד הגול הראשון שיחקנו יפה, היינו מאורגנים, אבל שגינו כשנתנו לסטיב פינאן מרחב להרים את הכדורים מצד ימין וקיבלנו שני גולים כאלה".

קומאן הוסיף: "עשינו עונה נהדרת בסך הכול והגענו עד לשלב רבע הגמר, אבל הפציעות בסגל שלנו הגדילו את פערי האיכות בין הקבוצות ולא היינו מספיק טובים כדי להתמודד מולם".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק