3 המלצות WINNER ליום שני

כמדי יום, אנו מעניקים לכם המלצות למשחקים מתכניית הווינר. היום התמקדנו בשני משחקים מאנגליה ובמשחק נוסף מסקוטלנד

יום שני 02 ינואר 2012
מערכת TELESPORT

משחק מס' 157: דנדי יונייטד - אברדין. ההימור: 1 (יחס 1.70)

דנדי יונייטד מדורגת במקום ה-6 בטבלת הליגה הסקוטית, כשהיא אחרי שני ניצחונות ושתי תוצאות תיקו. במחזור האחרון נפדה דנדי בתיקו 2:2 מסט. מירן בחוץ, אחרי שחזרה פעמיים מפיגור. אברדין, מנגד, מדרוגת במקום ה-9 בטבלה, אחרי תיקו 0:0 מול הארטס במחזור האחרון, לו קדם הפסד 2:1 באינברס. 

בסיבוב הקודם באברדין, ניצחה המארחת בתוצאה 3:1, כשלמעשה, בשלושה מתוך ארבעת המשחקים האחרונים בין השתיים ניצחה קבוצת הבית. דנדי מעט יותר טובה העונה מאברדין, היא לא קבוצת בית גדולה, אבל אברדין לא ממש מוצלחת במשחקי החוץ שלה. אנו צופים משחק צמוד, אבל מעריכים כי דנדי תנצח.

משחק מס' 161: בלקבורן - סטוק. ההימור: 1 (יחס 2.20)

אחרי שלושה הפסדים ותיקו, ניצחה בלקבורן את מנצ'סטר יונייטד 2:3 בחוץ, במשחק שהיחס עליו היה 15.5 ! יעקובו נתן הופעה אדירה וכבש שני שערים, ובלקבורן ניצחה למרות החיסורים הלא מעטים מהם סבלה. סטוק, מנגד, נפרדה בתיקו 2:2 ביתי מוויגאן, ששיחקה בעשרה שחקנים. סטוק, לה ניצחון בודד בחמשת המשחקים האחרונים שלה, תמשיך לשחק ללא סידיבה הפצוע. 

לדעתנו, בלקבורן תגיע למשחק עם לא מעט אדרנלין, מעודדת מהניצחון הסנסציוני על מנצ'סטר יונייטד, ולדעתנו, בכושר שלה בשבת, היא בהחלט יכולה להמשיך ולנצח. אנחנו מסמנים כאן 1.

משחק מס' 171: בלקפול - מידלסברו. ההימור: 2 (יחס 2.40)

בלקפול הובסה בשבת האחרונה 3:0 ע"י בירמינגהאם בחוץ, דווקא אחרי שרשמה שני ניצחונות ושתי תוצאות תיקו. היום היא תחסר את בארי פרגסון שהורחק במחזור האחרון. מן העבר השני, מידלסברו, אחת הקבוצות החזקות בליגה, מדורגת במקום השני בטבלה, אחרי שסיימה בתיקו 1:1 את משחקה האחרון מול פטרסבורו בבית, זאת אחרי רצף של ארבעה ניצחונות. 

מידלסברו נמצאת בכושר מצויין וגם במחזור האחרון בתיקו מול פטרסבורו, היא ספגה שער מספר דקות לקראת סיום המשחק. בסיבוב הקודם זה נגמר 2:2 במידלסברו, הפעם אנחנו מהמרים על האורחת.

 
צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

b