דורון: זה חלום לשחק בגארדן

הגארדית הישראלית נבחרה בדראפט במקום ה-16 ע"י ליברטי. דורון תזומן למחנה אימון ואם תרשים תקבל חוזה ב-WNBA. דורון: אני מאושרת ומקווה שאוכיח את עצמי במחנה האימון

יום רביעי 04 אפריל 2007
רועי רובינשטיין, מערכת TELESPORT
שי דורון נבחרה במקום ה-16 בדראפט של ה-WNBA ע"י ניו יורק ליברטי.הגארדית הישראלית ממרילנד, שהיתה בין 22 השחקניות שזומנו לאולם נבחרה, כפי שחזו ההערכות, בתחילת הסיבוב השני.

"אני במצב טוב ובעיקר מאד שמחה ומרוצה, כרגע אני לא יודעת מה יוליד יום אבל הכל פתוח" אמרה הלילה דורון בראיון מיוחד ל-TELESPORT

"לא נלחצתי במהלך הטקס כשלא קראו בשמי כי ידעתי שזה לא בשלטתי" סיפרה השחקנית, שגם גילתה כי כבר שוחחה עם מאמנת הליברטי פאט קויל מיד עם בחירתה. "היא סיפרה לי כי בקבוצה היו מאד מופתעים מכך שנשארתי ללא קבוצה עד לתחילת הסיבוב השני" ציינה דורון הנרגשת. 

" זה בהחלט חלום מבחינתי לשחק בגארדן משום שכשהגעתי לארה"ב גרתי בניו יורק ומחטיבת הביניים אני חולמת על לשחק באולם הגדול הזה".   

הבחירה בסיבוב השני אומרת שדורון תזומן למחנה אימון של הליברטי שיתחיל ב-22 בחודש הקרוב ועפ"י כושרה הקבוצה מהתפוח הגדול תחליט אם להחתימה או לא. משחקי טרום העונה של ה-WNBA יחלו עשרה ימים אחר כך ב-2 במאי, כשמשחקי הליגה הסדירה ייפתחו ב-19 במאי.

" לפי מה שאמרו לי בקבוצה אני צריכה עדיין להוכיח את עצמי במחנה האימונים של פתיחת העונה. אבוא למחנה במטרה להוכיח לכולם שמקומי בקבוצה על ידי כך שאני אשחק את המשחק שלי כשאני מקווה שזה מה שישאיר אותי בקבוצה עם פתיחת העונה".

במידה ודורון היתה נבחרת 4 בחירות קודם לכן דורון היתה מקבלת חוזה מובטח ב-WNBA המוערך בכ-39 אלף דולר. בכל זאת לאור בחירתה בתחילת הסיבוב, היא קרובה מאוד להגשים חלום ולהיות הישראלית הראשונה ב-WNBA, שכן לרוב שחקניות שכבר נבחרו בדראפט הצליחו לשרוד את מחנה האימון של פתיחת העונה בקבוצותיהן.

גלית מוסאיי, שאימנה את שי דורון מגיל חמש עד יציאתה לארה"ב אמרה ל-TELESPORT דקות לאחר הבחירה: "זאת בחירה אדירה, משמחת מאוד. אני מאושרת, זה תמיד היה חלום שלה לשחק בליגה הטובה בעולם ולנו הייתה תמיד בדיחה על כך שהיא תשחק בליברטי".

"אני מאמינה שהיא תצליח. היא שחקנית של מאמן, שרק צריכה לקבל את הבמה כדי להוכיח מה היא יכולה לעשות".

מהלך הדראפט

פיניקס בחרה ראשונה בדראפט והחליטה להחתים את לינדזי הארבינג מדיוק. מאוחר יותר במהלך הדראפט המרקורי ביצעו טרייד שבמסגרתו הארבינג תעבור למינסוטה תמורת טנג'לה סמית', ששיחקה באנדה רמה"ש.

סן אנטוניו בחרה בג'סיקה דבנפורט מאוהיו סטייט. שיקגו בחרה בארמינטי פרייס ממיסיסיפי.

מינסוטה בחרה בנואל קווין מ-UCLA. ניו יורק בחרה בטיפאני ג'קסון מטקסס. וושינגטון בחרה בברניס מוסבי  מביילור. סיאטל בחרה בקייטי ג'ראלדס מפרדו.

יוסטון בחרה באשלי שילדס מטנסי. אינדיאנה בחרה באליסון ביילס מדיוק. שיקגו החלשה קיבלה בחירה נוספת ולקחה את קרלה תומאס מ-ואנדרבילט.

דטרויט בחרה באייבורי לאטה מצפון קרוליינה. קונטיקט בחרה בקמשה האירטסון ומיד אח"כ את סנדרין גרודה הצרפתייה. בזאת הסתיים הסיבוב הראשון ודורון לא נבחרה.

יוסטון בחרה בפתיחת הסיבוב השני את די דיוויס. מינסוטה בחרה באשאייה מרפי מ-USC. ניו יורק ליברטי בחרה בשי דורון ממרילנד.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק