2 המלצות WINNER לרביעי

כמדי יום, אנו מעניקים לכם המלצות למשחקים מתכניית הווינר. היום בחרנו להתמקד בשני משחקים מטורקיה וספרד

יום רביעי 04 ינואר 2012
מערכת TELESPORT

משחק מס' 120: גזיאנטפספור - אנטליספור. ההימור: 2 (יחס 2.75)

גזיאנטפספור מדורגת במקום ה-15 בטבלת הליגה הטורקית, כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שלוש תוצאות תיקו ברצף בארבעת משחקיה האחרונים. אנטליספור מדורגת במקום ה-12 בטבלה, כשזו אחרי שתי תוצאות תיקו 0:0 מול פנרבחצ'ה ובורסאספור. 

בסך הכל הפסידה אנטליספור פעם אחת בחמשת המשחקים האחרונים שלה, כשגזיאנטפספור ניצחה פעם אחת בתשעת משחקיה האחרונים. 

בסיבוב הקודם ניצחה אנטליספור 0:1 בבית, זאת אחרי שהפסידה לגזיאנטפספור בשלושה משחקים רצופים. לדעתנו, שווה ללכת פה על הפתעה. אנטליספור נראית טוב יותר כרגע. אנחנו מסמנים כאן 2.

משחק מס' 123: ריאל סוסיאדד - מאיורקה. ההימור: 1 (יחס 1.90)

סוסיאדד הדיחה בסיבוב הקודם של הגביע הספרדי את גרנאדה עם 3-5 בסיכום הכללי ביניהן. מאירוקה הדיחה את ספורטינג גיחון עם 1:2 כללי, אחרי שהפסידה לה 1:0 בבית וניצחה 0:2 בחוץ. סוסיאדד מדורגת במקום ה-15 בטבלת הליגה ומאיורקה במקום ה-14. 

השתיים כבר נפגשו העונה במסגרת הליגה ומאיורקה ניצחה בביתה 1:2. נתון מדאיג מבחינתה של מאיורקה- היא הפסידה בכל ארבעת משחקי החוץ האחרונים שלה מול סוסיאדד, בשלושה מהם בהפרש של שער אחד. 

בסך הכל, השתיים די דומות העונה מבחינת היכולות שלהן על המגרש. אנו צופים משחק מאוד צמוד, אבל כפי שהיה במשחקי העבר, סוסיאדד תעשה את העבודה במגרשה הביתי. סוסיאדד אחרי שני ניצחונות בית רצופים ועם הפסד אחד בחמשת משחקי הבית האחרונים שלה. מאיורקה אמנם אחרי שני ניצחונות חוץ, אבל קדמו להם שמונה משחקי חוץ ללא ניצחון. אנו מסמנים 1.

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9