שארלוט תרשום הפסד רביעי?

המלצת WINNER ל- NBA: קליבלנד קבלירס תארח הלילה את שארלוט בובקאטס. המארחת במאזן 2-2 עד כה, בעוד האורחת פתחה עם ניצחון ומאז רשמה 3 הפסדים רצופים

יום שלישי 03 ינואר 2012
מערכת TELESPORT
קליבלנד קבלירס ושארלוט בובקאטס יתמודדו ביניהן הלילה (בין שלישי לרביעי) במשחק במסגרת ליגת ה- NBA.

המארחת מצטיינת עד כה בזריקות מחוץ לקשת, ומול שארלוט תהיה לה הזדמנות להמשיך בקו הזה. קליבלנד במאזן 2-2, אחרי שפתחה את העונה בהפסד לטורונטו, והתאוששה עם ניצחון על דטרויט, רשמה שוב הפסד בהארכה לדנבר ואז ניצחון על ניו ג'רזי. במשחקים הללו רשמה הקבוצה 41.4 אחוזים בזריקות לשלוש.
מאמן הקבוצה, ביירון סקוט, אמר: "זה משהו שאנחנו עובדים עליו, באימונים אבל אנחנו בפירוש לא רק קבוצת שלשות". כוכב הקבוצה הוא הרוקי המצוין קיירי אירוינג, שהשיג ממוצע של 13.3 נקודות ו-5.5 אסיסטים עד כה.
בעונה שעברה קליבלנד הפסידה בשניים משלושת משחקיה לשארלוט, אלא ששארלוט הפסידה את כל שלושת משחקיה האחרונים. היא התחילה את העונה בניצחון על מילווקי, אבל בשני משחקיה האחרונים איפשרה ליריבותיה לקלוע מולה באחוז גבוה של 48.4 מחוץ לקשת השלוש - כאשר קליבלנד כאמור מצטיינת בשלשות.
מאמן הקבוצה, פול סילאס, אמר: "כשאתה לא משחק טוב בהתקפה, גם ההגנה שלך גרועה. אנחנו מחטיאים ממצבים בטוחים מתחת לסל, אז אני לא מתפלא שההגנה שלנו כל כך מבובלבלת". התחזית - ניצחון לקליבלנד. 

משחק מס' 65: קליבלנד קבלירס - שארלוט בובקאטס (4+). ההימור: 2


צילום: GettyImages

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק