2

הזדמנות אחרונה בהחלט

רק ניצחון על פורטוגל יותיר לחניכיו של גיא לוי סיכוי להשיג את הכרטיס לבייג'ין. בסיום האימון אתמול מתח עמית בן-שושן את שריר הירך והוא לא ישחק. המאמן הפורטוגלי הורחק ולא יהיהȠעל הקווים

שבת 16 יוני 2007
אשר גולדברג
הערב ב-21:45 תפגוש הנבחרת האולימפית של ישראל את פורטוגל. רק ניצחון ישראלי עשוי להשאיר לחבורה של גיא לוי את הסיכוי לקבל את הכרטיס לאולימפיאדת בייג'ין. ישראל תלויה גם בהעפלה של אנגליה לחצי הגמר על-מנת לזכות בכרטיס הנכסף. ניצחון של אנגליה יעלה אותה בוודאות לשלב הבא,Ƞתיקו והיא תייחל לתוצאה זהה במשחק בין איטליה לצ'כיה.

עמית בן-שושן נפצע ויחמיץ את המשחק המכריע. בן-שושן פרץ מול אלמדון ומתח את שריר הירך, פציעה שממנה סבל לפני הטורניר. הצוות הרפואי בדק אותו והחליט כי הוא סיים את הטורניר בכל מקרה.
כל תוצאה אחרת, מלבד ניצחון ישראלי, תחזיר את המשלחת הישראלית לארץ כבר מחרן. הנבחרת סיימה אמש אימון בן שעה, אותו העביר המאמן גיא לוי. באימונים מורגש תסכול רב בקרב מספר שחקנים, אשר חשים קיפוח מצידו של המאמן. שחקנים כמו ליאור רפאלוב, טוטו תמוז ואבירם ۑרוכיאן מקרינים על אווירת הנכאים, אבל שומרים על הפיות סגורים.

בכיר בנבחרת אמר ל-TELESPORT: " אנחנו נאחזים בקש, כדי להרים את הראש ואולי לראות פתאום את אולימפיאדת בייג'ין. מדברים על איך מנצחים בטוח את פורטוגל, כאילו זו נבחרת זניחה̠ואנחנו ישראל, אלופת אירופה. פורטוגל יכולה להגיע עדיין לחצי הגמר, ולכן זה יהיה משחק פיצוץ, שאחריו לא נארוז עדיין את המזוודות הביתה."

גיא לוי שומר על ההרכב בחשאיות, ועדיין מתלבט אם לתת לליאור רפאלוב ללבוש, לראשונה בטורניר, את חולצת ההרכב, או להחזיר לקישור את אבירם ברוכיאן במקומו של שלומי ארבייטמן.

טוטו תמוז, הנחשד באי-שמירה על משקלו ועל אחוזי שומן גבוהים בגופו, ביקש להיפגש לשיחה עם המאמן.

מנהל הנבחרת, אלי רוזן, אמר ל-TELESPORT: "כולם כשירים למשחק מחר. אין דרך, מלבד ניצחון על פורטוגל וזו המשימה והאווירה כאן."

מאמן פורטוגל הורחק

מאמן נבחרת פורטוגל הצעירה, ז'וזה קושיארו, לא יהיה על הקווים במשחק מול ישראל. המאמן הפורטוגלי הורחק על-ידי הועדה Ӕמארגנת של הטורניר, עקב התנהגותו והרחקתו במשחק הקודם של פורטוגל מול הולנד.

תגובות

טלספורט בפייסבוק