בריסביין רואר שוב תצליח בפרת'?

המלצת ווינר לליגה האוסטרלית: פרת' גלורי תארח את בריסביין רואר. האורחת רגילה להשיג ניצחונות במגרש בו יערך המשחק

יום רביעי 04 ינואר 2012
רועי אזיקרי

 פרת' גלורי תארח היום (14:00) את בריסביין רואר במסגרת המחזור ה-14 בליגה האוסטרלית.

שחקנה של פרת' גלורי, ג'וש מיטשל, חוזר מהשעייה אך בילי מחמט וג'ייקוב ברנס יחמיצו את ההתמודדות עקב צבירת כרטיסים. שיין סמלטץ ואנדרזיניו בספק בגלל פציעות.

אצל בריסביין  רואר,  מיץ' ניקולס צפוי לחזור להרכב לאחר פציעה, אולם השלישייה ג'יימס מאיר, תומאס ברויץ' והנריקה עדיין נמצאים בבעייה בעקבות פציעות חוזרות והם  בספק למשחק.

פרת' עברו דרך קשה במשחק האחרון כדי לעבור את התקופה הרעה שלהם כאשר לקחו נקודה בניוקאסל (1:1), אחד ממגרשי החוץ הקשים בשביל קבוצת החוף המערבי האוסטרלי. אבל התצוגה שלהם היתה רחוקה מלשכנע נגד קבוצה שגם כן מתקשה, ופרת' נתנו ליתרונם המוקדם להימחק.

ללא יצחון בארבעה משחקים, הקבוצה צריכה להתחיל לאסוף כמה נקודות אם היא רוצה להעפיל לשלבי הגמר בליגה. אך אם סמלטץ והנריקה לא ישחקו בסופו של דבר, הקבוצה תאבד את הכלים הכי יצירתיים שלה, וההתקפה תתקשה להתסדר בלעדיהם.

האורחים מבריסביין  רואר, סיימו רצף של חמישה הפסדים עם נצחון מרשים 1:3 בבית על מלבורן, שהוכיח שהם מסוגלים לבצע את סוג המשחק הידוע שלהם גם ללא ברויץ' הפצוע.

כעת שהם חזרו לדרך הנצחונות ושהפצועים הראשות ברויץ' בדרך להחלמה מלאה, צריך להסתכל על הקבוצה ולראות איך היא משיגה רצף נצחונות. יש לבריסביין  רואר מאזן מצוין  במגרשה של פרת' ושחקניה  יבואו כשהם מלאי בטחון לאחר הניצחון הגדול האחרון.

כאשר סמלטץ ואדרזיניו לא כשירים וגם מחמט וברנס ייעדרו עקב השעייה, לקבוצה הביתית אין הרכב חזק מספיק לעצור את בריסביין  רואר ולהשיג סוף נצחון חוץ ושלוש נקודות.

נצחונה 0:4 של בריסביין  רואר על פרת', בנובמבר בבית נתן לה את הרצף הארוך ביותר של אי הפסדים בספורט האוסטרלי. לבריסביין  רואר יש מאזן מעולה בפרת', עם שישה נצחונות בתעשה ביקורים.

משחק מספר 95: פרת' גלורי - בריסביין רואר. ההימור: 2

צילום: GETTYIMAGES 

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק