בולטון נואשת לניצחון

המלצת WINNER לפרמייר-ליג: נועלת הטבלה תתארח הערב אצל אברטון, המדורגת במקום ה-11, כשהיא זקוקה לנקודות כמו אוויר לנשימה

יום רביעי 04 ינואר 2012
מערכת TELESPORT

אברטון תארח הערב (רביעי) את בולטון למשחק במסגרת המחזור ה- 20 בפרמייר-ליג. ערב המשחק, אברטון מדורגת במקום ה-11, והיא תטפס שני מקומות בטבלה אם תנצח. אלא שהקבוצה השיגה רק שלושה ניצחונות בית בתשעה משחקים ובקטגוריה זו היא מדורגת 13 בטבלה.

במאזנה של אברטון כרגע יותר הפסדים בבית מאשר ניצחונות, כאשר ק.פ.ר, ליברפול, מנצ׳סטר יונייטד וסטוק ניצחו אותה בבית, במשחקים שבהם היא אפילו לא הבקיעה. ואכן - הבקעת שערים היא בעיה קשה לאברטון השנה, כאשר היא הבקיעה רק 19 שערים ובקטגוריה זו היא השניה הכי גרועה בליגה. הקבוצה אמנם הבקיעה בארבעת המשחקים האחרונים שלה, אבל לא הצליחה להבקיע שני שערים בשבעת המשחקים האחרונים.

בולטון בצרות עם ניצחון בודד בשמונת המשחקים האחרונים ורק ארבעה ניצחונות מפתיחת העונה. הקבוצה במקום האחרון בטבלה ומאזן החוץ שלה עומד על שלושה ניצחונות ושישה הפסדים.

בחוץ הקבוצה ניצחה את ק.פ.ר, וויגאן ובלקבורן, אבל הפסידה בכל ארבעת משחקי החוץ האחרונים שלה. בששת הפסדי החוץ שלה - חמישה משחקים נסתיימו בהפרש של שני שערים ומעלה. הקבוצה הבקיעה רק שלושה שערים בתשעת משחקיה האחרונים, והיא זקוקה לנקודות הערב כמו אוויר לנשימה.

משחק מס' 133: אברטון - בולטון. ההימור: 2

צילום: GettyImages

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק