חייבים לעצור את כדור השלג

המלצת WINNER ל- NBA: מאז שפתחה את העונה עם ניצחון, ניו ג'רזי נטס הספיקה לספוג חמישה הפסדים. הלילה היא תתארח אצל בוסטון סלטיקס, ששואפת להשיג ניצחון רביעי ברציפות

יום רביעי 04 ינואר 2012
מערכת TELESPORT
בוסטון סלטיקס תארח הלילה (בין רביעי לחמישי) את ניו ג'רזי נטס למשחק במסגרת ליגת ה- NBA. בוסטון שואפת להשיג ניצחון רביעי ברציפות הלילה, ולשים הרחק מאחור את משברון פתיחת העונה שלה. הנטס, מנגד, הפסידה חמישה משחקים ברציפות ותנסה להמנע מהשישי.

פציעתו של פול פירס היתה הסיבה לפתיחה הרעה של בוסטון, שכללה שלושה הפסדים ברציפות, אבל הוא חזר ביום שישי בניצחון על דטרויט, כשאחר כך הגיעו שני ניצחונות בית על וושינגטון שאיזנו את המאזן והעמידו אותו על 3-3.
ביום ב', בניצחון השני על הוויזארדס, בוסטון השיגה שיא קבוצתי של 28 אסיסטים. ריי אלן קלע 11 מתוך ה-27 שלו ברבע האחרון, ואמר: "כמות האסיסטים במשחק הזה מפריכה את הטענה שאנחנו טובים כבודדים. הנענו את הכדור בסבלנות, חיפשנו מי נמצא בעמדה הכי נוחה והפגנו כדורסל מופתי".
פירס קלע 21 נק' במשחק, והרוקי גרג סטימסה הוסיף 13 נק' ב-21 דקות, אחרי שנכנס במקום ג'רמיין אוניל הפצוע, שיחזור הלילה.
ניו ג'רזי במאזן גרוע של 5-1, הפסידה את חמשת משחקיה האחרונים בפער של 17.3 נקודות. הקבוצה קולעת רק ב-38.3 אחוזים מהשדה והיא הכי גרועה בליגה בהתקפה עם 85.3 נק' בממוצע למשחק. בהפסד האחרון שלה ביום ב' לאינדיאנה 108-94היא קלעה רק ב-37.2 אחוז!
דרון וויליאמס שקלע 22 נק' במשחק אמר: "חייבים לעצור את כדור השלג. יהיה קשה לצאת מזה דווקא מול בוסטון אבל דברים קורים למי שמאמין בהם, ככה זה בכדורסל". התחזית - ניצחון לבוסטון. 

משחק מס' 151: בוסטון סלטיקס - ניו ג'רזי נטס‎ (+13) ‎ . ההימור: 1

צילום: GettyImages

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק