מה המצב אצל השכנים

המלצות WINNER לליגה המצרית: את משחקי יום חמישי בטופס ה-WINNER ליין מתכבדת לפתוח הליגה המצרית. כמדי שבוע, אנו מעניקים המלצות מיוחדות והערב אנו ממליצים על שני איקסים

יום חמישי 05 ינואר 2012
מערכת TELESPORT

חופשת חג המולד והשנה החדשה על סף סיום, אולם עדיין לא נערכים מספר רב של משחקים בעולם מידי יום. במועצת ההימורים ממשיכים  להעניק לנו הימורים על משחקים מליגות פחות מוכרות והיום ניתן להמר על מספר משחקים מהליגה המצרית. אנו מעניקים שתי המלצות למשחקים שיערכו היום.

 משחק מספר 185: אל ג'ונה - אל מסרי

אל ג'ונה מדורגת במקום השביעי בטבלה. היא מגיעה למשחק היום אחרי שספגה תבוסה קשה 4:1 מול אל מוקוואלון בחוץ, זאת אחרי רצף של עשרה משחקים ללא הפסד, במהלכם השיגה הקבוצה שבע תוצאות תיקו ושלושה ניצחונות.

היא תארח היום את אל מסרי שהפסידה בשני המשחקים האחרונים שלה בליגה, 2:1 מול הרביעית בטבלה זמאלק ו-2:1 מול אל חודוד מוליכת הטבלה, כששני ההפסדים היו בחוץ. אל מסרי מדורגת במקום השמיני בטבלה, כשבחוץ היא לא ניצחה בארבעת המשחקים האחרונים שלה. 

השחקן הבולט ביותר באל ג'ונה הוא החלוץ הניגרי, מינוסו בובה שכבש שישה שערים ב-11 משחקים, באל מארסי מככב החלוץ עבדולאייה סיסה שכבש חמישה שערים בשבעה משחקים.

בסיבוב הקודם נפרדו השתיים בתיקו 1:1. הן נפגשו ארבע פעמים בסך הכל, כשרק משחק אחד הוכרע לטובתה של אל ג'ונה, לפני שנתיים. צפוי משחק צמוד ביותר עם יתרון קל לאל ג'ונה המארחת, אבל אנו מאמינים שאל מסרי יכולה לחלץ כאן תיקו. ההימור: X 

משחק מספר 202: אנדר/אובר שערים (2-3) - אל אהלי - סאלה אל ג'איש 

אל אהלי השלישית בטבלה מגיעה למשחק ביתי נוסף אחרי שמונה משחקים ללא הפסד. היא מנצחת בכל חמשת המשחקים האחרונים שלה, במהלכם היא כובשת 11 שערים וסופגת חמישה.

היא תארח היום את סאלה אל ג'איש שמדורגת במקום ה-12 בטבלה, כשזו לא מנצחת בכל עשרת המשחקים האחרונים שלה - 6 תוצאות תיקו ו-4 הפסדים. היא לא סופגת יותר משני שערים במהלך כל ההפסדים ותוצאות התיקו שהשיגה, ומרבה לסיים בתוצאה 1:1.

שני המפגשים האחרונים בין השתייים הסתיימו בניצחון של אל אהלי 1:0 בבית ובחוץ, כשדווקא בשלושה משחקים לפני כן נכבשו יותר מארבעה שערים בכל משחק. למרות זאת, אנו הולכים עם המגמה האחרונה של השתיים. אנו מעריכים כי אל אהלי תנצח את המשחק הזה וספק אם תתקשה, כשבמשחק עצמו יובקעו שניים עד שלושה שערים. ההימור: X

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק