4 המלצות WINNER לשישי

כמדי יום, אנו מעניקים לכם המלצות למשחקים מתכניית הווינר. היום בחרנו להתמקד ברביעיית משחקים מהליגה השניה באיטליה ובספרד ומהליגה הראשונה בפורטוגל

יום שישי 06 ינואר 2012
מערכת TELESPORT

משחק מס' 23: ברשיה - קורטונה. ההימור: 1 (יחס 1.80)

ברשיה מדורגת במקום ה-16 בטבלת הליגה האיטלקית השניה, אחרי שניצחה במחזור האחרון 0:2 בליבורנו. לפני כן היא רשמה 13 משחקים רצופים ללא ניצחון, בהם הפסידה שמונה פעמים. 

קורטונה מדורגת במקום ה-14 בטבלה, כשזו הפסידה במחזור האחרון בביתה 2:1 לאסקולי, זאת אחרי שני ניצחונות ותיקו. 

הקבוצות נפגשו לפני שתי עונות בליגה השניה, ברשיה ניצחה 0:3 בבית וחילצה תיקו 0:0 בקורטונה. אנו צופים משחק מאוד צמוד עם יתרון קל של ברשיה, שלדעתנו יספיק לה לחזור מעט לעצמה. אנחנו מסמנים כאן 1.

משחק מס' 38: ורונה - מודנה (+1). ההימור: 1 (יחס 2.40)

אחרי תשעה ניצחונות רצופים, סיימה ורונה בתיקו 0:0 במחזור האחרון מול וארזה בחוץ. הקבוצה מדורגת במקום השני בטבלת הליגה האיטלקית השניה, כשבכושר הנוכחי שלה היא מצהירה על כוונתה להעפיל לליגה הראשונה בתום העונה. 

מודנה מדורגת במקום ה-19 בטבלה, אחרי שניצחה במחזור האחרון את מוליכת הטבלה טורינו 1:2 בבית. לפני כן רשמה שמונה משחקים ללא ניצחון- ארבעה הפסדים וארבע תוצאות תיקו.  

הניצחון המפתיע הושג בעיקר בגלל הרחקתו של קופולה מטורינו, שהובילה לפנדל ושער סמוך לסיום. מודנה קבוצה חלשה מאוד, וניצחה רק פעם אחת ב-11 משחקי החוץ האחרונים שלה. לדעתנו, שווה ללכת על ניצחון של ורונה בהפרש של יותר משער אחד.

משחק מס' 52: אלקויאנו - סלטה ויגו. ההימור: X (יחס 2.65)

אלקויאנו מדוגת במקום ה-17 בטבלת הליגה הספרדית השניה. היא הפסידה במחזור האחרון 3:2 במורסיה, כשלפני כן ניצחה את ג'ירונה בבית 1:2. סלטה ויגו הפסידה לאספניול בגביע 4:2 באמצע החודש שעבר, ובליגה השיגה שני ניצחונות בבית ותיקו בחוץ. 

סלטה לא קבוצת חוץ גדולה, היא הפסידה פעמיים משלושת משחקי החוץ האחרונים שלה. אלקויאנו, מנגד, אחרי ארבעה משחקי בית ללא הפסד. זהו המפגש הראשון בין השתיים ולדעתנו הוא לא יוכרע. סלטה קבוצה טובה יותר, אך לדעתנו אלקויאנו תשמור בבית לפחות על נקודה.

משחק מס' 55: ויטוריה סטובל - אקדמיקה קוימברה. ההימור: 2 (יחס 2.15)

ויטוריה מדורגת במקום ה-12 בטבלת הליגה הפורטוגלית, כשהיא אחרי ניצחון 1:3 גדול בבית על אסטוריל בגביע. בליגה היא רשמה שתי תוצאות תיקו, 1:1 מול נאסיונאל ופיירנסה. אקדמיקה מדורגת במקום ה-6 בטבלה, והיא בכושר טוב אחרי שלושה ניצחונות בארבעת המשחקים האחרונים שלה, אחד מהם היה בגביע מול ליישוש אחרי הארכה. ויטוריה תחסר היום את איגור ואת הוגו להאל שהורחקו במחזור הליגה האחרון מול נאסיונל, אקדמיקה תשחק בהרכב מלא. 

המפגש האחרון בין השתיים באפריל השנה (עונה שעברה) נסתיים בתיקו 1:1 כאשר אקדמיקה ניצחה לפני כן בשני משחקים, 0:1 בליגה בחוץ ו- 2:3 בגביע בבית. לדעתנו אקדמיקה טובה יותר ואנו מאמינים שהיא יכולה לקחת כאן את כל הקופה. 


צילום: GettyImages

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק