בלי מאנו אנחנו לא אותה קבוצה״

המלצת WINNER ל- NBA: סן אנטוניו מלקקת את הפצעים אחרי פציעתו של מאנו ג׳ינובילי, והלילה היא תארח את דאלאס, שתנסה מצידה לרשום ניצחון שלישי ברציפות

יום חמישי 05 ינואר 2012
מערכת TELESPORT
סן אנטוניו ספרס תארח הלילה (בין חמישי לשישי) את דאלאס מאבריקס למשחק במסגרת ליגת ה- NBA. מדובר למעשה בדרבי של דרום מערב ארצות הברית, כאשר בין הקבוצות יריבות יוקדת.

אחרי שפתחה את העונה גרוע, האלופה דאלאס הצליחה לחבר את שחקניה החדשים ונראית טוב יותר. הלילה היא תנסה להשיג ניצחון שלישי ברציפות, כאשר היא עדיין במאזן שלילי של 4-3. 

הקבוצה אחרי ניצחון 89-98 מול פיניקס, כשהמצטרף החדש למאר אודום קבע שיא עונתי של 15 נקודות. קודם לכך השיגה ניצחון על אוקלהומה החזקה 87-100 שבו וינס קרטר, גם הוא חדש בקבוצה, קלע 14 נקודות ונתן משחק טוב.

מן העבר השני, סן אנטוניו פתחה היטב את העונה, אבל פציעתו של מאנו ג׳ינובילי חיבלה במשחק שלה. מאזנה של הקבוצה חיובי עד כה ועומד על 2-4. ג׳ינובילי, שנפצע בהפסד ביום שני 106-96 למינסוטה, ייעדר חודשיים. השחקן הוא הקלע הבולט של הקבוצה עם 17.4 נק׳ באחוזי קליעה של 59.4.

ללא ג׳ינובילי, הצליחה סן אנטוניו לנצח השבוע את גולדן סטטייט 95-101, אבל מול דאלאס זהו סיפור שונה. טוני פרקר, שקלע 21 נק' בניצחון הזה, אמר: ״עשינו ניצחון אדיר, אבל בלי מאנו אנחנו לא אותה קבוצה״.

משחק מס' 5: סאן אנטוניו ספרס - דאלאס מאבריקס‎ (+2) ‎ . ההימור: 1

צילום: GettyImages

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק