חייבים מהפך של 180 מעלות

המלצת WINNER ל- NBA: אחרי שרשמה ביום השבוע את הפסדה השישי ברציפות מתחילת העונה, תארח הלילה וושינגטון את ניו יורק ניקס, שמגיעה אחרי הפסד ביתי לשארלוט ובמאזן שלילי של 4:2

יום שישי 06 ינואר 2012
מערכת TELESPORT
וושינגטון וויזארדס תארח הלילה (בין שישי לשבת) את ניו יורק ניקס למשחק במסגרת ליגת ה- NBA.

בניו יורק יש כרגע בעיות, אבל בוושינגטון צרות של ממש. שתי הקבוצות האלה נפגשות הלילה, כשניו יורק תנסה לנצח בפעם השביעית ברציפות את וושינגטון, שעדיין לא ניצחה השנה.
ניו יורק שבמאזן שלילי של 4-2, הציגה את משחק ההגנה הגרוע ביותר שלה העונה, כשנכנעה ביום רביעי 118-110 לשארלוט, במשחק ביתי! הבובקאטס קלעו במשחק באחוז של 55.4 מהשדה, ולקחו 44 ריבאונדים! "זה היה ערב איום שלנו ואין תירוצים", סיכם הסנטר טייסון צ'נדלר. "אם נשחק ככה נפסיד גם מול וושינגטון".
אלא שוושינגטון במאזן גרוע של 6-0, וההתקפה שלה מייצרת רק 85.2 נק' למשחק - המאזן השני הכי גרוע בליגה. באופן כללי, הקבוצה בפתיחת העונה הכי גרועה שלה אי פעם ולא נראה כי תתאושש במשחק הזה.
ביום רביעי פספסה וושינגטון את כל 12 הניסיונות הראשונים שלה לקליעה כאשר נכנעה לאורלנדו 103-85. "נצטרך לעשות מהפך של מאה שמונים מעלות כדי לחזור מהר לעניינים, אחרת אנחנו נצלול לתהום עמוקה", אמר מאמן הקבוצה פיליפ סאונדרס.
משחק מס' 58: וושינגטון וויזארדס‎ (+6) ‎ - ניו יורק ניקס. ההימור: 2

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8