בוסטון רוצה לשמור על המאזן

המלצת WINNER ל- NBA: כשהם יארחו הלילה את אינדיאנה, ינסו פול פירס וחבריו לרשום ניצחון ביתי שמיני ברציפות על הפייסרס

יום שישי 06 ינואר 2012
מערכת TELESPORT
בוסטון סלטיקס ואינדיאנה פייסרס יתמודדו ביניהן הלילה (בין שישי לשבת) במשחק במסגרת ליגת ה- NBA.

בוסטון סלטיקס פורחת מאז שפול פירס חזר מפציעתו, למרות שכוכב אחר של הקבוצה, ריי אלן, לא בקו הבריאות ונשאר בחוץ. על פי התחזיות, אלן צפוי להתאושש ולחזור הלילה.
בוסטון פתחה את העונה במאזן הגרוע ביותר בחמש השנים האחרונות והפסידה שלוש פעמים, אבל עם פירס היא התאוששה וניצחה מאז ארבעה משחקים. ביום רביעי קלע פירס שיא עונתי של 24 נקודות בניצחון על ניו ג'רזי 70-89.
רג'ון רונדו, גארד הקבוצה סיכם: "פירס היה החוליה החסרה, בלעדיו היינו קבוצה לא מאורגנת ומבולבלת. יחד איתו אנחנו שלם ששוווה הרבה יותר מסך כל חלקיו".
פירס עזר לקבוצה להתאושש ממחלתו של אלן, שנפל למשכב אחרי שרשם 27 נקודות במשחק מול ווושינגטון ביום שני שנגמר בניצחון 92-100.
אם ריי אלן יחזור לשחק הלילה, הוא ינסה לעזור לבוסטון לרשום ניצחון ביתי שמיני ברציפות על אינדיאנה, שבמאזן חיובי של 2-4. כמו כן, אם בוסטון תנצח - יהיה זה הניצחון ה-12 שלה ב-15 המשחקים האחרונים מול הפייסרס.
במפגש האחרון והמכריע של העונה שעברה, הפייסרס ניצחה את בוסטון 100-107, כאשר רוי היברט קלע 27 נקודות בערב אדיר. היברט היה ענק ביום רביעי כשהקבוצה שלו הפסידה למיאמי 118-83, והוא ייצר דאבל דאבל מרשים- 16 נקודות ו-12 ריבאונד.
משחק מס' 70: בוסטון סלטיקס - אינדיאנה פייסרס‎ (+6) ‎. ההימור: 1

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

b