סבו: הכיוון חיובי. המזל יחזור

ממליץ הווינר , יוני סבו, מסכם שלושה שבועות של המלצות ווינר בקו ההמלצות. אחרי שבועיים מצוינים, הגיע שבוע טוב פחות. סבו מסביר: מי שעקב אחרי המשחקים שהמלצתי ולא רק על התוצאה הסופית, יודע שהיה מעורב בזה הרבה מאוד חוסר מזל

יום שישי 06 ינואר 2012
מערכת TELESPORT
 קו המלצות הווינר  של יוני סבו השלים השבוע שלושה שבועות של פעילות. שלושה שבועות שבהם מי שהקשיב להמלצות בקו בטלפון 190054-7000 והימר, מצא עצמו ברווח כספי נאה.

היום, יום שישי, אין המלצות בקו עקב מיעוט משחקים, אך יוני סבו, הממליץ, מבטיח לחזור בשבת עם שתיים עד שלוש המלצות למשחקי הווינר.

לא מעט לקוחות הביעו השבוע אכזבה קלה. מרבית ההמלצות בשבוע האחרון לא הניבו רווחים. זה היה אחרי שבועיים כמעט מושלמים, בהם מידי יום, סבו העניק המלצה אחת או שתי המלצות ופגע בול כמעט בכל ההמלצות.

קחו למשל את יום חמישי האחרון, אמש. סבו המליץ על 2 במשחק הגביע הספרדי בין קורדובה לאספניול, ביחס של פי 2.3 (במהלך הערב המועצה הורידה את היחס ל-1.9).  אספניול הובילה 0:1, אולם הרחקה של השוער שלה גרם לספיגת שני שערים בדקות הסיום. ההימור נפל, לצערנו. שלושה משחקים בסוף השבוע שעבר הוכרעו "לרעת סבו" בדקה ה-90. אכזבה וגם קצת חוסר מזל.

כאמור, עדיין, בסך הכל הכללי, האחוזים של סבו טובים מאוד, כ-60 אחוז. סבו מכיר את הנתונים והוא אומר: "התחלנו את השירות בצורה מעולה עם 8 ימים ראשונים מוצלחים מאוד. אמנם השבוע האחרון היו קצת פחות מוצלח, אבל כל מי שעקב אחרי המשחקים שהמלצתי ולא רק על התוצאה הסופית, יודע שהיה מעורב בזה הרבה מאוד חוסר מזל : קבוצות ששמטו יתרונות מבטיחים, קצת טעויות שיפוט, אבל זה חלק מהמשחק". 

מה אתה אומר  לאלה שהביעו אכזבה מהשבוע האחרון?

"הכיוון הוא נכון וגם הסיכום הכללי עד עכשיו עדיין חיובי, ולכן מה שחשוב הוא לא לאבד את הראש ולהמשיך באותו כיוון ואני בטוח שהמזל הטוב יחזור".

כאמור, מחר בבוקר יקליט סבו המלצות חדשות וניתן יהיה להאזין להם החל מהשעה 10:00  במספר 190054-7000.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f