ניצחון חמישי ברציפות לאינטר?

המלצת WINNER לסרייה A: הפגרה בליגה האיטלקית קטעה עבור הנראזורי רצף של ארבעה ניצחונות רצופים. הערב, מול פארמה, הם ינסו להמשיך את המומנטום ולהדביק את הפער מהצמרת הגבוהה לפני הדרבי

שבת 07 ינואר 2012
מערכת TELESPORT
אינטר תארח הערב (שבת) את פארמה למשחק במסגרת המחזור ה- 17 בסרייה A. אינטר רוצה להמשיך בסדרת ההצלחות, אחרי ארבעה ניצחונות רצופים שעזרו לה לחזור לצמרת, בעוד שפארמה, ככל הנראה, לא תתנגד לרשום בסיום המשחק את התיקו החמישי ברציפות שלה.

הפגרה הארוכה לא הגיעה בזמן עבור אינטר, שהיתה במלוא התנופה לפני כן. ארבעת הניצחונות הרצופים שרשמו שחקניו של קלאודיו ראניירי מיקמו אותם במקום החמישי בטבלה. הנראזורי ספגו רק שער אחד בארבעת המשחקים האחרונים. מה שכן, הפגרה עשתה טוב למצבת הפצועים של אינטר כאשר כריסטיאן קיבו חוזר, וכך גם דז׳אן סטנקוביץ׳, דייגו מיליטו, אמיליאנו ויויאנו ומאורו זראטה. מאידך דייגו פורלאן, ווסלי סניידר וג׳ונתן עדיין מתאוששים מפציעותיהם.

פארמה היתה הקבוצה היחידה בסרייה A ללא תיקו ב-12 המשחקים הראשונים, אבל מיד לאחר מכן הקבוצה רשמה ארבעה תיקו רצופים. הבעיה היא ששלושה מהמשחקים האלה היו בבית, כך שברור שהיא היתה צריכה לשאוף ליותר.

הקבוצה מרוחקת שבע נקודות מהקו האדום. פארמה הבקיעה לא פחות משישה שערים בשני משחקיה האחרונים והיא תחסר רק את הבלם המושעה אלסנדרו לוקארלי.

משחק מס' 199: אינטר - פארמה. ההימור: 1

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9