ניסיון לצאת לדרך חדשה

המלצת WINNER לליגה הספרדית: מלאגה ואתלטיקו מדריד הן אולי השתיים שהכי איכזבו העונה בספרד. אתלטיקו החליפה מאמן בפגרת החורף, מלאגה כמעט ניצחה באמצע השבוע בברנבאו - הערב הן נפגשות

שבת 07 ינואר 2012
מערכת TELESPORT
אחרי פגרת חג המולד ומחזור משחקים במסגרת גביע המלך באמצע השבוע, הליגה הספרדית חוזרת ומפגישה במחזור ה-17 משחק בין 2 קבוצות מסקרנות במיוחד, אולי אף ניתן לומר 2 מאכזבות העונה של ה-"לה ליגה".

מלאגה שתארח הערב את אתלטיקו מדריד מדורגת במקום השביעי בלבד כשלזכותה 24 נקודות, משמע 16 נקודות הפרש מהפסגה. ספק אם מישהו באמת ציפה ממלאגה להתחרות מול ריאל מדריד וברצלונה, אך ההשקעה הכספית העצומה במועדון הייתה צריכה להספיק הרבה מעבר למקום השביעי לאחר כמחצית העונה. מנגד ניצבים הקולצ'ונרוס עם מאמן חדש, כאשר עד כה הם השיגו 19 נקודות לבד שמספיקות למקום העשירי.

אתלטיקו מדריד רוצה לפתוח את הופעותיה לשנת 2012 עם המנג׳ר החדש, דייגו סימאונה שהגיע לפני כעשרה ימים, עם ניצחון. סימאונה ששיחק 125 משחקים בקבוצה והפך בה לסמל, החליף בפגרת החורף את גרגוריו מנסאנו.

סלביו, מגן אתלטיקו מדריד סיפר לפני המפגש מול מלאגה על מצב הקבוצה, לה העונה 5 ניצחונות ליגה בלבד: ״אנחנו מאמינים שסימאונה יביא עימו רוח חדשה שתסחוף את הקבוצה קדימה לדרך של הישגים״.

מלאגה מגיעה למשחק אחרי הפסד מאכזב 3-2 לריאל מדריד בגביע ביום שלישי. מלאגה הובילה בשני שערים בדקה ה-29, אבל ריאל הבקיעה שלישיה ב-25 הדקות האחרונות של ההתמודדות.

דמיקליס שהבקיע באותו משחק בברנבאו התייחס אל החזרה לליגה: ״זו טראומה להוביל לקראת הסיום ביתרון שני שערים ולא לנצח, אבל נעשה את הכול להשכיח את זה ולנצח את אתלטיקו״.

אתלטיקו מדריד לא שיחקה השבוע במסגרת הגביע לאחר שהודחה בסיבוב הקודם על-ידי אלבסטה, וניצחונה הרשמי האחרון בספרד היה לפני למעלה מחודש, ב-4 בדצמבר בליגה מול ראיו וייקאנו. מאז ניצחה הקבוצה רק משחק אחד מתוך חמישה, מול ראן הצרפתית בליגה האירופית. מלאגה אמנם פגשה במשחקיה האחרונים בין היתר את ולנסיה וריאל מדריד, אך רצף של 3 ניצחונות עם סיום חודש נובמבר נקטע ומאז לקבוצה ניצחון בודד בחודש האחרון, בסיבוב הקודם בגביע מול חטאפה. ההימור שלנו להערב שהמשחק יסתיים ללא הכרעה.

משחק 211: מלאגה - אתלטיקו מדריד. ההימור: X

צילום: Gettyimages

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק