השור הדוהר

המלצת WINNER ל-NBA: שיקגו בולס לא עוצרת. אחרי הפסד בודד בשמונת משחקי הפתיחה של העונה, הם לא מתכוונים לעצור הלילה באטלנטה, אותה ניצחו עם הבאזר באמצע השבוע

שבת 07 ינואר 2012
מערכת TELESPORT
אף אחד לא מופתע מההצלחה הכבירה של השיקגו בולס עד כה, אך זו בהחלט הצהרת כוונות משמעותית מצד דריק רוז וחבריו. דרק רוז ינסה הלילה להוביל את שיקגו לניצחון שביעי רצוף בליגה, כאשר היא תפגוש את אטלנטה למשחק שני תוך חמישה ימים.

רוז קלע באותו משחק מול אטלנטה לפני שלושה ימים 17 נקודות ברבע הרביעי, ולמעשה הכריע את ההתמודות כשעזר לשיקגו למחוק פיגור של 19 נקודות, לנצח 34-17 את הרבע האחרון, כל זאת בדרך לניצחון ביתי 74:76 על ההוקס. לצד רוז, לואל דנג דנג תרם 21 נקודות באותו לילה, נקודות כולל סל ניצחון 3.7 שניות לסיום. מאז אותו משחק הבולס הספיקו לרשום 2 ניצחונות נוספים, במשחקי חוץ מול דטרויט ואורלנדו, ומאזנם עומד על 1:7.

מהצד השני, אטלנטה במאזן חיובי של 3:5, אך עדיין מנסה להתאושש מההפסד ההוא לשיקגו. לקראת המפגש השני מול הבולס אמרו בקבוצה: ״פשוט לא תיפקדנו ברבע הרביעי, היה לנו הלם מוחלט וזה התבטא בתוצאה״.

מאז אותו משחק הגיע הפסד נוסף של ההוקס למיאמי 116-109 אחרי שלוש הארכות והוכיח שהקבוצה הזו פשוט מתקשה מול קבוצות גדולות, על אף הניצחון הענק במיאמי. ההוקס אמנם שיפרו את המאזן העונתי עם ניצחון מרשים בשארלוט אמש, אך העייפות והחולשה מול הגדולות של הליגה תכריע.

משחק 216: אטלנטה הוקס 6+ - שיקגו בולס. ההימור: 2

צילום: Gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f