אולי הפעם

המלצת WINNER ל-NBA: ניו יורק ניקס מגיעה הלילה לדטרויט לאחר הניצחון הדחוק מול וושינגטון בתקווה לרשום לראשונה העונה ניצחון שני ברצף. דטרויט הלילה תיאלץ להסתדר ללא בן גורדון

שבת 07 ינואר 2012
מערכת TELESPORT
כמדי עונה, ציפיות גבוהות יש מהניקס שהעונה בהנהגת כרמלו אנתוני, אך התוצאות לחוד מאותה ציפיה שנתית. ניו יורק אמנם ניצחה הלילה בוושינגטון וקטעה רצף של 2 הפסדים, אך היא עדיין במאזן שלישי 4:3. אם תנצח הלילה ניו יורק בדטרויט, היא תצא מהמינוס ותרשום לראשונה העונה ניצחון שני ברצף. כוכב הקבוצה, כרמלו אנתוני מוביל את קלעי האן בי איי עם 29.1 נקודות למשחק.

כאמור, גם עם ממוצע הנקודות הגבוה שלו הוא מתקשה לעזור לניקס. אנתוני קלע בממוצע 34.4 נקודות בשלושת המשחקים האחרונים, אבל ניו יורק ניצחה רק משחק אחד מתוך זה - 99-96 על וושינגטון במשחק שנערך אמש, כאשר מלו קללע זריקת שלוש 15 שניות לסיום וניצח לבדו את המשחק מול וושינגוון הפאתטית, שעדיין לא ניצחה העונה. ״לא חשוב לי כמה אני קולע, העיקר שהקבוצה שלי מנצחת", כך אמר אנתוני בתום המשחק.

המארחת, דטרויט פיסטונס במאזן שלילי של 5:2. היא מגיעה אחרי שני הפסדים רצופים - האחרון שבהם מול פילדלפיה בחוץ, 96-73. אם הקבוצה תפסיד הלילה זו תהיה הפעם השניה העונה שהיא מפסידה שלושה משחקים רצופים. בן גורדון, הטופ סקורר של הקבוצה עם 16.2 נקודות במשחק, פצוע ויעדר. אנו מאמינים כי ניו יורק תזכה לרשום לראשונה העונה ניצחון שני ברצף.

משחק 223: דטרויט פיסטונס 5+ - ניו יורק ניקס. ההימור: 2

צילום: Gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f