נצטרך להתעלות על עצמנו

המלצת WINNER ל- NBA: ממפיס גריזלס תתארח הלילה אצל לוס אנג'לס לייקרס, ללא זאק ראנדולפ שנפצע בהפסד הקבוצה לשיקגו בשבוע שעבר

יום ראשון 08 ינואר 2012
מערכת TELESPORT
לוס אנג'לס לייקרס תארח הלילה (בין ראשון לשני) את ממפיס גריזלס למשחק במסגרת ליגת ה- NBA. לקובי בראיינט, כוכב הלייקרס, לא היו בעיות מיוחדות מול ממפיס במשחקי הבית האחרונים של קבוצתו מולה, וגם הלילה, בראיינט ינסה להוביל את קבוצתו לניצחון ביתי נוסף על הגריזלס.

בראיינט, שנבחר 13 פעמים לאול סטאר, רשם מעל 30 נקוודות בכל אחד משלושת המשחקים האחרונים שלו. ביום שישי הוא קלע 39 נקודות בניצחון על גולדן סטייט, במשחק התשיעי של הלייקרס בתוך פחות משבועיים בהם הליגה משוחקת. הלילה יהיה המשחק העשירי שלהם ב-15 ימים - יותר מכל קבוצה אחרת.

כרגע, הלייקרס במאזן חיובי של 4-5, ובראיינט שהשיג מאזן של 32.7 נקודות בשבעת משחקי הבית האחרונים מול ממפיס כבר מחמם את הידית. "ייהיה קרב מעניין בין שתי קבוצתו חזקות, נקווה לתוצאה טובה", אמר הכוכב.

ממפיס במאזן שלילי של 4-3, תחסר את הסופרסטאר זאק ראנדולפ שנפצע ביום ראשון בהפסד לשיקגו. בלעדיו הקבוצה ניצחה פעמיים, אבל ביום שישי היא הפסידה ליוטה 94-85. הגריזלס ספגו במשחק הזה שיא שלילי של 52 נקודות מהצבע, ואיפשרו ליריבתם לקלוע באחוז הכי גבוה שנקלע נגדם השנה - 50.2.

הקבוצה הובילה בשבע נקודות ברבע השלישי, אבל בסוף הפסידה. "קשה בלי זאק", התלונן מארק גאסול. "הוא העוגן של הקבוצה שלנו, אבל אין מה לעשות - בחודש הקרוב הוא לא יהיה ונצטרך להתעלות".

משחק מס' 230: לוס אנג'לס לייקרס - ממפיס גריזליס‎ (+8) ‎ . ההימור: 2

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f