ניצחון שביעי ברציפות?

המלצת WINNER ל- NBA: ללא כוכבה מאנו ג'ינובילי, סן אנטוניו ספרס תנסה להשיג ניצחון שביעי ברציפות על אוקלהומה סיטי

יום ראשון 08 ינואר 2012
מערכת TELESPORT
אוקלהומה סיטי תארח הלילה (בין ראשון לשני) את סן אנטוניו ספרס למשחק במסגרת ליגת ה- NBA.

בניגוד לתחזיות, סן אנטוניו אינה נמצאת בנסיגה מאז פציעתו של כוכבה מאנו ג'ינובילי. הלילה ינסו הספרס להשיג ניצחון שביעי ברציפות על אוקלהומה, אחרי שכבר צברו מאזן חיובי של 2-6 העונה.

ג'ינובילי תרם העונה 17.4 בממוצע אבל ייעדר חודשיים אחרי ששבר את ידו ביום רביעי שעבר. בלעדיו הקבוצה ניצחה את גולדן סטייט אבל הפסידה לדאלאס 92-71 למחרת. בשבת הקבוצה קלעה שיא נקודות כשניצחה את דנבר 117-121.

בכל אחד מהמשחקים שג'ינובילי החסיר - שחקן אחר בקבוצה עשה קפיצת מדרגה. טוני פרקר השיג 21 נקודות מול גולדן סטייט, מאט בונר קלע 17 למחרת ואילו בשבת הגיע תורו של דני גרין שקלע 24 נקודות.

"הוכחנו שאנחנו לא תלויים בשחקן אחד, אלא מתפקדים היטב כקבוצה", אמר גרין. "מאנו שחקן חשוב מאוד, אבל גם בלעדיו אנחנו קבוצה טובה שיש לה מה למכור מול כל יריבה בכל מגרש".

אוקלהומה שבמאזן 2-7, היא כיום הקבוצה בעלת המאזן הטוב ביותר במערב. אחרי שניצחה את יוסטון ביום שישי, אמש היא גברה עליה שוב 95-98. קווין דוראנט שעשה 27 נקודות במשחק, השחיל את ה-8 האחרונות שלו בשתי הדקות האחרונות כדי למחוק פער של שלוש נקודות לטובת יוסטון. 

דוראנט קלע 23 נק' בממוצע בשלושת ההפסדים של קבוצתו לסן אנטוניו בשנה שעברה. ראסל ווסטברוק קלע באחוז מזעזע של 32.6 מול סן אנטוניו בחמשת ההפסדים האחרונים מולה.

התחזית - ניצחון לאוקלהומה. 

משחק מס' 213: אוקלהומה סיטי - סן אנטוניו ספרס (6+). ההימור: 1


צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9