ניצחון שני לסמארט עם סקרמנטו?

המלצת WINNER ל- NBA: כמה שעות אחרי שהחליף את פול ווסטפול, קיית סמארט הוביל את סקרמנטו לקאמבק אדיר - אחרי שפיגרה ב-21 נקודות במחצית היא ניצחה את מילווקי 100-103. הלילה היא תארח את אורלנדו מג'יק

יום ראשון 08 ינואר 2012
מערכת TELESPORT
סקרמנטו קינגס תארח הלילה (בין ראשון לשני) את אורלנדו מג'יק למשחק במסגרת ליגת ה- NBA. 

המאמן החדש של סקרמנטו, קיית סמארט, מתחיל לתת דבידנדים. כמה שעות אחרי שהחליף את פול ווסטפול, הוא הוביל את הקבוצה לקאמבק אדיר - אחרי שפיגרה ב-21 נקודות במחצית היא ניצחה את מילווקי 100-103. המאמן, שהצטרף השנה כעוזר לסקרמנטו, אחרי שבשנה שעברה עבד בגולדן סטייט, אמר: "אנחנו עדיין במאזן שלילי של 5-3, עשינו ניצחון יפה אבל צריך להסתכל קדימה".

מרכוס טורנטון קלע 27 נקודות, ואילו טייריק אוואנס תרם 26 ו-10 ריב'. דמרקוס קאזנס, שהיה לו סכסוך עם ווסטפול, עשה 19 נקודות ו-15 ריבאונדים. השחקן חזר לחמישיה אחר שהושעה ממשחק אחד ובשניים נוספים ירד לספסל. "הרגשתי חופשי ומאושר", התפייט השחקן בסיום. "כאילו הורידו לי מהגב שק של 30 קילו".

המג'יק מגיעה אחרי הפסד ביום שישי לשיקגו 97-83, ויחד עם ההפסד לאוקלהומה בערב פתיחת העונה - אורלנדו שבמאזן חיובי של 3-5 הפסידה העונה רק פעמיים מול קבוצות שבשנה שעברה הגיעו לפלייאוף. המאמן סטן ואן גנדי אמר: "אנחנו עדיין בתחילת העונה ועוד רחוקים מהכושר שנהיה בו בפלייאוף".

דוויט האוורד, כוכב הקבוצה, קלע 28 נקודות בשני המשחקים האחרונים. ממוצע הנקודות שלו עומד על 21.1 למשחק, וממוצע הריבאונדים הוא הטוב ביותר בליגה - 15.9. 

משחק מס' 209: סקרמנטו קינגס (6+) - אורלנדו מג'יק. ההימור: 1


צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9