הפועל ירושלים חוזרת לליגה

המלצת WINNER לליגה הלאומית: אחרי שני הפסדים ושתי תוצאות תיקו בליגה, ניצחה הפועל ירושלים בגביע המדינה 0:2 את אחי נצרת בחוץ. היום היא תארח את הפועל אשקלון בתקווה להמשיך במומנטום גם בליגה

יום שני 09 ינואר 2012
רועי אזיקרי

הפועל ירושלים תארח אחר-הצהריים (שני) את הפועל אשקלון למשחק במסגרת המחזור ה- 18 בליגה הלאומית.

אחרי שני הפסדים ושתי תוצאות תיקו בליגה, ניצחה הפועל ירושלים בגביע המדינה 0:2 את אחי נצרת בחוץ והציגה את אותה יכולת טובה שלה מפתיחת העונה. הפועל אשקלון מהמקום השמיני בטבלה, מגיעה למשחק אחרי שהפסידה בגביע 2:0 להפועל כפר סבא וגם במחזור האחרון בליגה נכנעה 2:0 בביתה לנצרת עילית. 

הקבוצה הביתית מגיעה למשחק כשהיא נמצאת במקום החמישי. בשבעה עשר משחקים היא ניצחה שבע פעמים, הפסידה ארבע פעמים וסיימה בתיקו בשישה משחקים. ליורדת מליגת העל אשקלון שישה נצחונות וארבעה הפסדים, כאשר בשבעה משחקים היא מסיימת בשיוויון.

בטדי בשמונה משחקים עד כה ניצחה ירושלים 4 פעמים וסיימה פעמיים בתיקו ובהפסד. האשקלונים בחוץ עם 3 נצח', 4 תיקו והפסד בודד. שתי הקבוצות עם מאזן שערים חיובי.

בסיבוב הקודם, שתי הקבוצות חלקו ביניהן את הנקודות כשנפרדו בתיקו 0:0. השתיים גם נפגשו פעמיים העונה בגביע הטוטו, ירושלים ניצחה "בבית" 0:4, אשקלון ניצחה בסיבוב השני 1:2.

מבחינת מזג האויר, המשחק ייערך ב- 19:00 באצטדיון טדי המחודש. כאשר הטמפרטורות הצפויות הן באזור 9 מעלות צלזיוס. במהלך היום אמור לרדת גשם עם הפוגות גדולות עד אחר הצהריים. המגרש בטדי יהיה רטוב והכדור ינוע בצורה יותר מהירה, מה שאמור לפתח משחק קצבי עם מספר שערים גדול מהממוצע. בזמן המשחק לא יירד גשם.

האצטדיון שמכיל 21,600 מקומות כמובן לא קרוב להיות מלא במשחקים של הפועל ולמעשה אין משמעות מיוחדת למשחק ביתי שכזה, כאשר אלפים בודדים במקרה הטוב מגיעים למשחקים ואפילו במצב כזה הם לא מורגשים יתר על המידה.

משחק מס' 2: הפועל ירושלים - הפועל אשקלון. ההימור: 1 (יחס 2.00)

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8