מי תיעצר הלילה?

המלצת WINNER ל- NBA: פילדלפיה 76 תארח הלילה את אינדיאנה פייסרס, כשהיא תנסה לרשום ניצחון חמישי ברציפות. מאזנה של האורחת עומד על 2-6

יום שני 09 ינואר 2012
מערכת TELESPORT
פילדלפיה 76 תארח הלילה (בין שני לשלישי) את אינדיאנה פייסרס למשחק במסגרת ליגת ה- NBA. עבור פילדלפיה מדובר בפתיחת העונה הכי טובה שלה מזה 11 עונות, וכעת היא מחפשת ניצחון חמישי ברציפות - בפעם הראשונה אחרי שנתיים.

פילדלפיה במאזן חיובי של 2-5, אבל לאינדיאנה מאזן מעט טוב יותר העומד על 2-6. לפילדלפיה משחק התקפה משובח והיא קולעת בממוצע 100.9 נקודות למשחק - מה שמציב אותה במדדי הסטטיסטיקה כאחת מקבוצות ההתקפה הטובות בליגה. בהגנה, לעומת זאת, הקבוצה מצטיינת וסופגת רק 85.6 נקודות למשחק - הנתון הנמוך בליגה.

ביום שבת פירקה פילדלפיה לחתיכות את טורונטו 62-97, כשטורונטו האומללה שברה שיא שלילי של 15 שנים בסך הנקודות שקלעה. "הכול מתחל ונגמר במשחק ההגנה שלנו", אמר הפורוורד אלטון בראנד. "אנחנו יודעים שאנחנו מסוגלים לקלוע, אבל בשביל להבטיח ניצחון אנחנו קודם כל מוודאים שלא יקלעו מולנו".

אינדיאנה ניצחה את שארלוט בשבת 77-99, כששארולט קלעו במשחק הזה באחוז של 33.6 בלבד - הנמוך ביותר שלהם מזה שנתיים, זאת בגלל הגנת הברזל של הפייסרס.

"פשוט הוצאנו להם את הרוח מהמפרשים עם ההגנה האגרסיבית שלנו", התגאה הפורוורד דני גראנר. "אנחנו קבוצה טובה יותר מהם אבל גם הכול הלך לנו במשחק הזה". 

בשנה שעברה, ארבעת המפגשים בין שתי הקבוצות הסתיימו בשני ניצחונות לכל צד. נראה כי את המשחק הזה פידלפיה תנצח. 

משחק מס' 38: פילדלפיה 76 - אינדיאנה פייסרס (5+). ההימור: 2


צילום: GettyImages

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק