אליהו: שיחקנו עבור הסמל

יורוליג: שמחה גדולה הייתה במחנה הצהוב לאחר הניצחון 56:68 על צסק"א מוסקבה. אליהו קיבל אנרגיות מהקהל: נתנו משחק גדול. בורשטיין: הקהל נתן תחושה אדירה. ספאחיה:שבוע לא קל. מסינה: נגיע מוכנים למשחק ה-3

יום חמישי 05 אפריל 2007
מערכת TELESPORT

 "או אה מה קרה צסק"א אכלה אותה" שרו 11 אלף צופים בהיכל יד אליהו, לאחר הניצחון 56:68 של מכבי תל אביב על צסק"א מוסקבה הערב (חמישי) ושוויון בסדרה. שמחה גדולה הייתה בחדרי ההלבשה של הצהובים.

ליאור אליהו, כוכב הערב אמר בסיום: "אני לא אדבר על יחסי עם המאמן. נתנו משחק גדול כולם, בלי יוצא מהכלל. אין לי מה להוסיף. אנחנו ממשיכים הלאה, יש לנו משחק קשה בליגה, ולאחר מכן משחק במוסקבה הכי קשה העונה.

"אחד האוהדים אמר לי לשחק בשביל הסמל, וזה עשה לי משהו. לא צריך להגיד מה זה מכבי. עשינו את כל המאמצים בשביל הסמל".

טל בורשטיין, אמר בסיום: לא הייתה אווירה כזאת הרבה זמן. חיכו לנו אוהדים, בהחלט קיבלנו אווירה של פיינל פור. היינו חייבים את האנרגיה הזאת מהקהל, שכל השנים דוחף אותנו להילחם ולכפר על המשחק הלא טוב שהיה במוסקבה".

"זו מכבי אחרת לגמרי שראיתם היום, התחלנו כמו שהם התחילו שם. זה כדורסל, הם ניצחו אותנו שם 20 הפרש, אבל כאן התעייפנו בסיום וירד קצת ההפרש. שם אפשר לנצח אפילו 50, העיקר הניצחון".

"אחרי המשחק השתדלנו לא להוריד את הראש, הגענו לכאן וניסינו לתקן. נלחמנו על כל כדור ונפלנו על הריצפה. ככה זה במשחקי פלייאוף, מנצחים על הריצפה".

נבן ספאחיה, נשאר מאופק אחרי המשחק ואמר: "היה לי שבוע לא קל וזה היה בהחלט משחק חשוב לנו. לא לקחתי את זה אישית, אני בהחלט רציתי שהם יראו מה הם בהחלט יודעים. צסק"א עדיין קבוצה טובה".

"אין לי הסבר לכושר הנהדר שראינו היום, צריך לשאול אותם, לאחר יומיים בלבד, זה בכלל לא יאמן. השחקנים צריכים להסביר איך הם הצליחו לעשות את הסוויפ".

על ליאור אליהו אמר ספאחיה: "אליהו לא פתח במשחקים האחרונים, הסברתי לו שהוא חייב לחזור לשמור טוב. הוא כישרון נהדר, אם הוא לא ישמור טוב, אז יהיה לו קשה. הוא נתן הערב תצוגה מצויינת ויש לו  כלים מצויינים".

ניקולה וויצ'יץ', אמר בסיום: "קשה לשאול הרבה שאלות בתוך יומיים. הפסדנו את המשחק במוסקבה, עכשיו מה שנשאר זה משחק אחד והכל אפשרי". 

"הראנו היום שאנחנו יכולים לשחק קשוח ולנצח. יש לנו את הביטחון שלנו ונוכל לנצח גם שם. קשה להסביר את השוני בין "שתי הקבוצות" שראינו הערב ובשלישי, ידענו פשוט איך לשחק. אנחנו הולכים לשם כדי לנסות ולנצח, צסק"א טובים מאוד בבית, במשחק אחד הכל אפשרי".

שמעון מזרחי: "הניצחון הערב הוא מאוד מאוד חשוב, היותר חשוב זה הצורת לחימה שבה היא שיחקה, כדי להוכיח לאחרים , שעם לחימה אפשר להשיג הרבה".

"דיברו על ההתקפה הלקוייה במוסקבה, ראינו שגם הרוסים לא הצליחו לקלוע הרבה. כל משחק הוא מלחמה, אי אפשר להתחיל לשחק ברבע האחרון, התחלנו לשחק נהדר ברבע ה-1. הגענו לפער נקודות של 22 נק'."

"אנחנו הגענו לאן שהגענו, גם בזכות ניצחונות במשחקי חוץ. תראי מי הגיעו לפיינל פור, הקבוצות ששיחקו מולנו. טאו, פנאתינייקוס ומלאגה שנלחמת". לגבי ספאחיה: "לא ניצחון אחד עושה את המאמן ראוי ולא הפסד אחד. לא מקובל עליי איך שאחרים אומרים".

אטורה מסינה, מאמן צסק"א אמר בסיום: "אני יכול להגיד, שחשבנו שזה היה מספיק עבודה במשחק הראשון ולשכוח את הפרט של איך לעשות את הדברים".

"לא ראיתי הרבה שינויים במשחק, ראיתי בעיקר שינוי אגרסיבי של מכבי תל אביב. השחקנים החשובים של מכבי היו על הפרקט וזה בעיקר היה השינוי". לקראת המשחק השלישי: "ראינו שמכבי יותר טובים בבית, אנחנו צריכים לשחק את המשחק הרגיל שלנו בבית ונגיע מוכנים למשחק".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק