מה יעשו החובבים במחוזית?

משחקי המחזור ה-28 בליגה המחוזית באנלגיה יחלו הערב ואנו מעניקים שתי המלצות ווינר למשחקים בין לוטון לסטוקפורט ובין קיימברידג' לגרימסבי

יום שלישי 10 ינואר 2012
משחקי המחזור ה-28 בליגה המחוזית באנלגיה יחלו הערב ואנו מעניקים  שתי המלצות ווינר לליגה בה משחקים בעיקר שחקנים חובבים.

משחק מספר 83: לוטון - סטוקפורט. ההימור: 1

לוטון שבמקום השלישי, מארחת את סטוקפורט מהמקום ה-19 (שערכה כבר 28 משחקים) המצויה במשבר, כאשר לוטון רוצה לסגור את הפער מהמקום השני העומד על שש נקודות ולהמשיך בסדרת השמונה משחקים ללא הפסד.

על פניו, לוטון צריכה לנצח את המשחק הזה בקלות. בבית שלה לוטון מדורגת שלישית בטבלה מבחינת משחק ההגנה, כאשר היא ספגה רק עשרה שערים עד כה ושמרה על רשת נקיה בארבעה משחקים.

המאזן הבייתי של הקבוצה עומד על שמונה ניצחונות, שני תיקו ושלושה הפסדים, כאשר רק שתי קבוצות השיגו בבית מאזן התקפי טוב יותר מהם. אמארי מורגן סמית׳ עם תשעה שערים וארבעה בישולים הוא כוכב הקבוצה.

  סטוקפורט אחרי חמישה הפסדים רצופים שבהם היא ספגה 14 שערים וכבשה שניים.
הקבוצה ניצחה בחוץ רק את באת׳ סיטי האחרונה בטבלה באוקטובר 0:2.  מאזן החוץ שלה עומד על ניצחון אחד, שבעה תיקו ושישה ניצחונות. רק נקודה אחת מפרידה בינה לקו האדום המרוחק מהם שני מקומות בטבלה. באנקר מצוין, אם כי ביחס לא גבוה.

משחק מספר 87: קיימברידג' - גרימסבי. ההימור: 2

כאן כבר היחס גבוה מאוד.קיימברידג׳ בלתי מנוצחת ב-11 משחקי הבית האחרונים שלה, כאשר מאזן משחקי הבית שלה עומד על 8 ניצחונות, ארבעה משחקי תיקו והפסד אחד. הפסד הבית היחיד שלהם עד כה היה מול קידמינסטר, אי שם באוגוסט.

 ניצחון של הקבוצה במשחק הזה יכול לסדר להם מקום בפלייאוף. הריסון דאנק הוא המוציא לפועל העיקרי של הקבוצה עם שישה שערים ובישול אחד. גם למיכאל גאש שישה שערים ושבעה בישולים.

גרימסבי אחרי ריצה יפה של תשעה משחקים ללא הפסד באחרונה.  בתשעת המשחקים האלה הקבוצה ניצחה שבע פעמים, מאידך היו אלה ניצחונות מול קבוצות מהחלק התחתון של הטבלה וספק אם זה אומר משהו לקראת המשחק בקיימברידג׳.

בחוץ יש לקבוצה העונה מאזן של ארבעה ניצחונות, שלושה משחקי תיקו ושישה הפסדים. הקבוצה בלתי מנוצחת בארבעת משחקי החוץ האחרונים שלה. הקשר ליאם הירן הבקיע 11 שערים בשבעת משחקי הליגה האחרונים וסך הכול עומד המאזן שלו על 18 שערים וארבעה בישולים.

  אנו מהמרים שהמשחק יסתיים בניצחון חוץ.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק