פילדלפיה רוצה להמשיך בריצה

המלצת WINNER ל- NBA: כשהיא בעיצומה של פתיחת העונה הטובה ביותר שלה מזה 11 שנה, תנסה הלילה פילי לעלות למאזן של 2-7 מול סקרמנטו, לה מאזן שלילי של 6-3

יום שלישי 10 ינואר 2012
מערכת TELESPORT
פילדלפיה 76 תארח הלילה (בין שלישי לרביעי) את סקרמנטו קינגס למשחק במסגרת ליגת ה- NBA. פילדלפיה היא אחת מהפתעות פתיחת העונה והיא מחזיקה במאזן מצוין של 2-6. פילדלפיה רוצה להשיג ניצחון שישי ברציפות לראשונה מזה שלוש שנים, כשתארח הלילה את סקרמנטו.

פילי המשיכה את פתיחת העונה הכי טובה שלה מזה 11 שנה, כשניצחה אתמול את אינדיאנה 86-96. אנדרה איגולדה הצטיין כשקלע 20 נקודות, וכיפר על תצוגות לא טובות שהיו לו באחרונה, כשסיים שלושה משחקים בכמות מצטברת של 25 נקודות.

מאמן פילי דאג קולינס פירגן לכוכב שלו: "גם כשהוא לא קולע הרבה הוא מצטיין בהגנה. אנחנו מרוצים ממנו מאוד והוא יהפוך לשחקן צמרת בליגה הזו". בשנה שעברה, בעונה הראשונה שלו כמאמן, קולינס הוביל את פילדלפיה לפלייאוף, עד שניגפה בחמישה משחקים מול מיאמי, אבל קולינס טוען כי השנה היא עוד יותר טובה משנה שעברה.

פילדלפיה ניצחה שישה משחקים רצופים מול סקרמנטו עד שב-27 בבמרץ בשנה שעברה סקרמנטו עשתה לזה סוף כשניצחה אותה 11-114. מרכוס טורנטון מסקרמנטו בער במשחק הזה עם 32 נקודות.

אלא שטורונטון קלע רק ב-5 מ-16 ניסונות וסיים עם 13 נקודות בהפסד קבוצתו ביום א' לאורלנדו. הקינגס במאזן שלילי של 6-3, והמאזן של המאמן החדש קיית סמארט עומד כרגע על 1-1. סקרמנטו הפסידה בשלושה מארבעת משחקיה האחרונים - ולא נראה כי היא יכולה לתת פייט מכובד לפילדלפיה הלילה. 

משחק מס' 114: פילדלפיה 76 - סקרמנטו קינגס‎ (+10) ‎ . ההימור: 1

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f