אולי הלילה זה יקרה?

המלצת WINNER ל- NBA: כשהיא במאזן שלילי של 8-0, תארח הלילה וושינגטון את טורונטו בנסיון נואש לרשום את ניצחון הבכורה שלה העונה

יום שלישי 10 ינואר 2012
מערכת TELESPORT
וושינגטון וויזארדס תארח הלילה (בין שלישי לרביעי) טורונטו ראפטורס למשחק במסגרת ליגת ה- NBA.

וושינגטון במאזן גרוע של 8-0, מקווה לרשום ניצחון ראשון העונה. כרגע הווזיארדס היא הקבוצה היחידה בליגה שעוד לא ניצחה, כשמחצית מהמשחקים בהם הפסידה היו בפער של 18 נקודות ומעלה. ביום א' הם ניגפו 93-72 מול מינסוטה, והמשיכו בפתיחת העונה הכי גרועה בהיסטוריה שלהם.

ג'ון וול, כוכב הקבוצה, אמר: "המשחק מול טורונטו הופך להיות על הכבוד שלנו כשחקנים, ויותר מזה- על הכבוד של המועדון. זה משחק שאסור לנו בשום אופן להפסיד, ניתן מעצמנו את כל מה שיש לנו".

מול מינסוטה הקבוצה קלעה ב-34.5 אחוז בלבד - האחוז הגרוע שלהם מזה שנתיים. במשחק הזה הם גם קלעו את כמות הנקודות הנמוכה ביותר שלהם בשנתיים האחרונות. המאמן פליפ סאונדרס לא חיפש תירוצים: "זה היה מביך ומשפיל. אין מלים לייפות את התמונה. חייבים להתחיל לנצח מהר".

טורונטו במאזן שלילי של 5-4, הורידה את מינסוטה לאחוז קליעה של 33.8 כשניצחה אותה 97-87 ביום שני. בשנה שעברה היא סיימה ב-2-2 את הסדרה מול וושינגטון בליגה הרגילה, כשכל צד מנצח את שני משחקי הבית שלו.

אמיר ג'ונסון עשה דאבל-דאבל שני רצוף בניצחון טורונטו על מינסוטה עם 19 נקודות ו-11 ריבאונד, אבל הכוכב האמיתי של הקבוצה הוא אנדראה ברניאני שקלע 32 נקודות, כשבשנה שעברה הוא השיג ממוצע של 25.5 נקודות ואחוז של 57.1 בניצחונות קבוצתו על וושינגטון.

משחק מס' 112: וושינגטון וויזארדס - טורונטו ראפטורס‎ (+3) ‎. ההימור: 1

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק

f